Kayhan Filmi TV’de İlk Kez Yayınlanacak! Kayhan Filmi Hangi Kanalda? Kayhan Filmi Konusu Ne?


Güncelleme: 2 Ekim 2019 : 09:55
0

Başrolünde ünlü komedyen Şahan Gökbakar’ın yer aldığı komedi filmi Kayhan televizyon ekranlarında ilk kez yayınlanacak.

2018 yılında beyaz perdede sinemaseverlerle buluşan Kayhan filmi ilk kez televizyonda ekrana geliyor!

Yönetmenliğini Togan Gökbakar’ın üstlendiği ve başrolünde Şahan Gökbakar’ın yer aldığı Kayhan filmi ilk kez Tv8 kanalında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Şahan Gökbakar’ın Kayhan karakterine hayat verdiği filmi 4 Ekim Cuma günü saat 20.00’de Tv8’de yayınlanacak.

Kayhan Filminin Konusu Ne?

Şahan Gökbakar’ın başrolünde yer aldığı Kayhan, eline geçen yıllıktan lise arkadaşlarının aslında kendisinden nefret ettiğini öğrenen Kayhan’ın intikam alma çabasını anlatıyor.

Liseden mezun olmasının üzerinden 20 yıl geçen Kayhan (Şahan Gökbakar), yıllardır görüşmediği lise arkadaşlarıyla buluşmak üzere okulun pilav gününe gider. Ancak burada acı bir gerçekle karşılaşır. Lise yıllığında birçok arkadaşı, kendisiyle ilgili korkunç ifadeler kullanmıştır. Kayhan yıllar sonra bu sözlerin hesabını sormaya ant içer.

Kayhan Filmi Oyuncu Kadrosu

Komedi türündeki filmin senaryo yazarlığını Togan Gökbakar ve Şahan Gökbakar birlikte üstlenirken filmin yönetmen koltuğunda ise Togan Gökbakar oturmakta.

Başrolünde Şahan Gökbakar’ın yer aldığı Kayhan filminde; İrfan Kangı, Gökçe Eyüboğlu, Kaan Yabaş ve Pınar Özer rol alıyor.

Şahan Gökbakar Kimdir?

Şahan Gökbakar, 22 Ekim 1980 tarihinde, İzmir’de dünyaya geldi. 39 yaşındaki ünlü oyuncu Terazi burcu. Togan Gökbakar adında kardeşi vardır.

Şahan Gökbakar 1998 yılında Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü’ne kayıt oldu.

Mezuniyetinin ardından İstanbul’a taşınan genç sanatçı, burada çeşitli reklam filmlerinde rol almak için mücadele etti ve de bu dönemde ilk T.V. programına imzasını attı; Zıbın.

Zıbın’ın T.V. 8 kanalında yayınlanmasının ardından TRT 1’de yayınlanan 7. Gün ve TV 8 ekranlarında karşımıza çıkan Zoka adlı şaka programlarında sunuculuk yapan Gökbakar, Zoka’nın sona ermesinin ardından gene T.V. 8’de yayınlanan Dikkat Şahan Çıkabilir adlı programı hayata geçirdi.

Gökbakar’ın Dikkat Şahan Çıkabilir programındaki sevilen karakterinden birisi olan Recep İvedik’i sinemaya taşıması, kariyerindeki en büyük dönüm noktası oldu.

23 Mayıs 2015 tarihinde oyuncu Selin Ortaçlı ile Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’da evlendi. Çiftin bir kızı ve bir oğlu var.