KARDEŞ ÇOCUKLARI SEZON FİNALİNDE YILDIRIM VE UMAY ÖLÜYOR MU?


Güncelleme: 26 Mayıs 2019 : 04:00
0

Başrollerini Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl ve Nur Fettahoğlu’nun paylaştığı Kardeş Çocukları dizisinin 17.bölüm 2.fragmanı izleyicileri şaşkına uğrattı. Sezon finali yapması beklenen dizinin tanıtımında, Umay ve Yıldırım karakterlerinin aynı anda ölebileceği ihtimali ekranlara yansıdı. İşte detaylar…

ÜMRAN YILDIRIM’A MEKTUP YAZIYOR!

Ümran Yıldırım’a tüm gerçekleri açıklayan bir mektup yazıyor. Mektupta, aslında oğlunun değil bir kızının olduğunu ve adının da Hayat olduğunu belirtiyor. Ayrıca, onu kendisinin doğurmadığını da eklemeyi ihmal etmiyor. Mektubu verdikten sonra, elinde valiziyle kapıdan uzaklaşıyor. Yıldırım şaşkınlık içerisinde Ümran’ın arkasından bakıyor ve mektubu okumaya fırsat kalmadan evin önünden geçen bir araçtan ateş ediliyor. Yıldırım oğlu sandığı Savaş’ı korumak için önüne geçip, kurşun yağmuruna tutuluyor. Yolun kenarında duran Ümran ve Hayat’ta olanlar karşısında şok kalakalıyor. Bu sahneden hareketle, Yıldırım’ın öleceğine dair söylentiler sosyal medyadaki yerini alıyor. Gerçekleri öğrenmeden öleceğine ihtimal verilmese de, vurulması kafaları karıştırmaya yetiyor. Ancak, Yıldırım gibi bir karakterin ölmesinin de dizide ciddi bir kan kaybına yol açacağı biliniyor. Heyecan yaratmak adına da böyle bir sahne çekilmiş olabileceği de iddialar arasında bulunuyor. Sahnenin bölüm sonunda ekrana yansıyacağı ve Yıldırım’ın ölüp ölmeyeceğinin cevabı da yeni sezona kalacak gibi görünüyor.

UMAY ÖLDÜ MÜ?

Fragmandaki bir diğer şok edici gelişmede Umay’ın hareketsiz ve açık gözlerle yerde yatması oluyor. Reşat’ın da telefonda “Karımı öldürdüm” demesi dikkat çekiyor. Umay gerçekten ölmüş gibi gözükse de, bir tür ters köşe ihtimali de göz önünde bulundurmadan edilemiyor. Nur Fettahoğlu “Umay Karay” karakteriyle seyircilerden büyük alkış topluyordu. Diziden ayrılacaksa izleyicilerin bu durum karşısında oldukça üzüleceği anlaşılıyor. Üstelik aynı anda hem Yıldırım hem de Umay’ın gerçekler ortaya çıkmamışken ölmesi de pek inandırıcı gelmiyor. Fakat Umay’ın tanıtımdaki görüntüden yüksek ihtimalle öleceği düşünülüyor. Detayların yeni bölümde iyice anlaşılması bekleniyor. Belki de Umay numara yapıyor ve kendini öldü göstermeyi planlıyor. Yeni sezonda bambaşka şekilde dönmeye hazırlanıyor.

17.bölüm sezon finali 2.fragmanı için linke tıklayınız.