Kardeş Çocukları Dizisinden Kötü Haber! Kardeş Çocukları Final Yapıyor!


Güncelleme: 27 Eylül 2019 : 22:45
0

Star tv ekranının iddialı dizileri arasında yer alan ancak ikinci sezonunda bekleneni veremeyen Kardeş Çocukları dizisinde flaş gelişme!

Başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Nur Fettahoğlu, Ayça Bingöl ve Murat Daltaban gibi isimlerin yer aldığı Kardeş Çocukları dizisinin final yapma kararı aldığı öğrenildi.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre, ikinci sezonunda reytinglerde bekleneni veremeyen dizinin iki bölüm sonra bitirileceği ortaya çıktı.

Geçtiğimiz sezon yayın hayatına başlayan ve ilginç senaryosu ve iddialı oyunculukları ile dikkat çeken Kardeş Çocukları dizisi ikinci sezonda beklenileni verememişti.

İkinci sezonda Cem Davran gibi usta bir aktörü de kadrosuna katmasına rağmen reyting listelerinde yükseliş gösteremeyen dizi için final kararı alındı.

1 Ekim Salı günü 20. bölümü ile ekranlara gelecek olan Kardeş Çocukları dizisi 8 Ekim tarihinde yayınlanacak 21. bölümü ile televizyonlara veda etmeye hazırlanıyor.

Gold Film tarafından hayata geçirilen Kardeş Çocukları dizisinin yapımcılığını Faruk Turgut yapmakta.

Faruk Teber’in yönetmen koltuğuna oturduğu dizinin senaryosunu ise Sırma Yanık kaleme alıyor.

Kardeş Çocukları dizisinin başrollerinde Ayça Bingöl, Mehmet Aslantuğ, Nur Fettahoğlu, Murat Daltaban, Engin Alkan, Cem Davran, Berkay Hardal, Afra Saraçoğlu, Alara Turan ve Çiğdem Selışık Onat yer almakta.

Kardeş Çocukları’nın 20. Bölümünde Neler Olacak?

Yıldırım, Ümran’a hayatının en büyük ve beklenmedik adımını atar.

Ümran, Lebriz ve Yıldırım arasında yaşananların duygusal sarsıntısını atlatamadan hayatlarındaki Adnan gerçeğiyle yüz yüze kalır.

Adnan’ın Ümran’ın peşine düşmesi karşısında Yıldırım’ın gösterdiği şiddetli tepkiyle birlikte, Adnan’ın tüm dikkati artık Ümran’ın üzerindedir.

Ümran, Hayat’ı tehlikeden uzaklaştırmaya çalışırken Hayat annesine olan tepkisi yüzünden Harmancı’da çalışmaya devam etmeye kararlıdır. Ümran ve Umay bu kez de Adnan tehlikesi yüzünden karşı karşıya gelirken diğer yanda, Umay’ın büyük sırrının peşinde olan Reşat, Hayat’tan şüphelenmeye başlar.

Hayat’ın Harmancı inadı, Savaş’la da aralarında büyük mesele haline gelir. Hayat’la ilgili şüphelerinin peşinden giden Reşat, Hayat’ın Umay’ın kızı olduğunu öğrenir ve Umay’ın ipini çekmek için harekete geçer. Reşat’ın Savaş aracılığıyla yaptığı plan tıkır tıkır işleyip herkesi Saner Yalısında bir araya getirirken, Yıldırım, Lebriz ve Ümran arasındaki sessiz gerilim kimsenin beklemediği bir patlamaya dönüşür ve Yıldırım, Ümran’a doğru hayatının en büyük ve beklenmedik adımını atar.

Kardeş Çocukları yeni bölümü ile 1 Ekim Salı günü saat 20.00’de Star tv ekranlarında izleyici ile buluşacak.