Kardeş Çocukları 17. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?


Güncelleme: 21 Mayıs 2019 : 23:16
0

Star tv de yayınlanan ve ilgiyle takip edilen dizi Kardeş Çocukları geçen hafta 16. Bölümüyle ekranlara geldi. Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Mehmet Aslantuğ ve Afra Saraçoğlu’nun başrollerde yer aldığı Kardeş Çocukları dizisinin 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yayınlandığı gün ve saatte izleyicisini ekranlara kilitleyen dizinin yani bölümü dizinin fanları tarafından merakla bekleniyor.

Yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği başrollerini Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç, Afra Saraçoğlu, Murat Daltaban, Alara Turan, Batuhan Ekşi ve Nilay Erdönmez’in paylaştığı “Kardeş Çocukları” Star TV ekranlarında her pazar akşamı yayınlanıyor.

Reyting oranlarında da sabit bir ivme kazanan dizinin son bölümlerinde diziden bir oyuncunun çıkacağı haberleri sok etkisi yaratmıştı. Dizinin 17. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kardeş Çocukları 17. yeni bölümünde 02 Mayıs  2019 Pazar akşamı yayınlanacak olan bölümünde neler olacak?

Kardeş Çocukları 17. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Kardeş Çocukları 17. Bölüm fragmanı yayınlandı.Fragmanı izlemek için linke tıklayınız..

Kardeş Çocukları Dizisinde  Geçen Hafta Yayınlanan Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Yıldırım tarafından köşeye sıkıştırılan Umay, kendini kurtarmak için yeni bir oyun kurarken, annesine gelen gizemli mektupların peşine düşen Hayat’ın attığı fevri adım Ümran ve Yıldırım’ı karşı karşıya getirir. Reşat ve Umay arasındaki soğuk savaş kızışırken, Hayal’in Cansel’le hesaplaşmak istemesinin sonuçları ağır olur. Umay’ın kurduğu acımasız tuzağın kahramanı Savaş, Yıldırım’ın hayatına fırtına gibi girerken, Ümran ve Hayat hiç beklemedikleri bir anda kendilerini oyunun tam ortasında bulur.