Kardeş Çocukları 17. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?


Güncelleme: 21 Mayıs 2019 : 00:38
0

Kardeş Çocukları 17. Yeni Bölüm Fragmanı Geldi Mi?

Star tv de yayınlanan ve ilgiyle takip edilen dizi Kardeş Çocukları geçen hafta 17. Bölümüyle ekranlara geldi. Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu,. Mehmet Aslantuğ ve Afra Saraçoğlu’nun başrollerde yer aldığı Kardeş Çocukları dizisinin 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yayınlandığı gün ve saatte izleyicisini ekranlara kilitleyen dizinin yani bölümü dizinin fanları tarafından merakla bekleniyor.

Reyting oranlarında da sabit bir ivme kazanan dizinin son bölümlerinde diziden bir oyuncunun çıkacağı haberleri sok etkisi yaratmıştı. Dizinin sevilen oyuncusu Furkan Andıç’ın senaryo gereği dizinin kadrosundan çıkması sevenlerini üzse de dizinin senaryosuna katılan Berkay Hardal diziye yeni bir ivme kazandırdı. Dizinin nasıl bir yön çizeceği sezon finaline yakın gizemini koruyor. Kardeş Çocukları 17. yeni bölümünde 02 Mayıs  2019 Pazar akşamı Neler Yaşanacak!

Ümran ve Hayat tuzağa düşüyor!

Star TV’nin sevilen dizisi Kardeş Çocukları bu hafta  yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Yeni bölümün ardından akıllara Kardeş Çocukları 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunu getiriyor. Kardeş Çocukları 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

Kardeş Çocukları Dizisinde  Geçen Hafta Yayınlanan Son Bölümünde Neler Yaşandı?

  1. Yıldırım tarafından köşeye sıkıştırılan Umay, kendini kurtarmak için yeni bir oyun kurarken, annesine gelen gizemli mektupların peşine düşen Hayat’ın attığı fevri adım Ümran ve Yıldırım’ı karşı karşıya getirir. Reşat ve Umay arasındaki soğuk savaş kızışırken, Hayal’in Cansel’le hesaplaşmak istemesinin sonuçları ağır olur. Umay’ın kurduğu acımasız tuzağın kahramanı Savaş, Yıldırım’ın hayatına fırtına gibi girerken, Ümran ve Hayat hiç beklemedikleri bir anda kendilerini oyunun tam ortasında bulur.