Kalk Gidelim’in 72. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?


Güncelleme: 20 Mayıs 2019 : 23:54
0

TRT1 ekranlarında Cumartesi akşamları yayınlanan ve severek takip edilen Kalk Gidelim bu hafta  71. bölümü ile ekranlara geldi. Kalk Gidelim’in bu haftaki bölümünde Hacı Hüseyin, ailenin erkeklerini karşısına alıp fırça attı.  Dizinin yayınlanan son bölümü yine seyircilere keyifli anlar yaşattı.Dizinin son bölümü biter bitmez yeni bölümü merak eden dizinin takipçileri merakla dizinin 72. bölüm fragmanını bekliyor?  Peki, Kalk Gidelim’in 72. bölüm fragmanı yayınlandı mı?  Fragmanda neler oluyor?

Eyüp Üstün’ün yapımcılığını üstlendiği Kalk Gidelim dizisi cumartesi akşamı yayınlanana  71. bölümü ile yine izleyicilere keyifli anlar yaşattı. Dizinin bu haftaki bölümünde, Halil çöp vergisini yatıracağı sırada evle ilgili bir aksilik olduğunu anladı ve durumu Seyfettin’e iletti.

Seyfettin bu konuda yaptığı araştırmalarla çıkan sonca çok şaşırdı. Peki, Kalk Gidelim’in 71. bölümünde başka neler oldu? yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kalk Gidelim’in  72. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanı izlemek için linke tıklayınız.

 Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Hacı Hüseyin, ailenin erkeklerini karşısına alıp bir güzel konuşur. Bu konuşmadan herkes bir ders çıkarır. Hacı ise  baba yadigârı evimiz var buna da şükür diye düşünür.  Halil çöp vergisini yatıracağı sırada evle ilgili bir aksilik olduğunu anlar ve durumu Seyfettin’e iletir. Seyfettin konuyu araştırır. ve hiç beklenmedik bir durumla karşılaşır.

Mustafa Ali, Nurcan’ı tatile götürdü Nurcan da tatilden fotoğraf paylaşınca ortalık kızışır.  Nurcan’ın fotoğrafları kadınları kıskandırır.  Seyfettin de Sevda’ya bir dizi vaatlerde bulunur ve ağrısız başını olmadık dertlere sokar. Diğer yandan Meryem, Ercan’a sert konuşur ve bu sefer Ercan’ın kalbi kırılır. Meryem hatasını telafi etmek için adım atsa da Ercan’dan karşılık bulmakta zorlanacak gibi görülüyor.