KADIN SEZON FİNALİNDE BÜYÜK ŞOK 3 KİŞİ ÖLDÜ!


Güncelleme: 29 Mayıs 2019 : 04:24
0

Başrollerini Özge Özpirinççi ve Caner Cindoruk’un paylaştığı Kadın dizisi bu akşam yayınlanan 64.bölümüyle sezon finali yaptı. Yeni bölümü eylülde yayınlanacak olan dizide 3 kişi öldü. İşte detaylar…

ARİF KAZA YAPTI ARABADA ÖLÜLER VAR!

Bahar annesiyle birlikte yolda yürürken fenalaşıp bayıldı. Bunu aynı anda gören Sarp çocuklar ve Arif panik halde Bahar’ın yanına koştu. Herkesin aklına Bahar’ın hastalığının nüksetme ihtimali geldi. Apar topar Arif’in arabasına binerek hastaneye gitmek üzere yola koyuldular ve Arif bir arabayla çarpışarak kaza yaptı. Bunun şokunu yaşarken büyük yükteki tır kamyoneti arabada Hatice ve Sarp’ın oturduğu yöne doğru şiddetli bir şekilde çarptı. Olay yerindeki kişiler hemen ambulans ekiplerine haber verdi.  Fakat “Arabada ölüler var” lafı seyircileri şaşkına uğratmaya yetti. Bahar’ın Enver’le vedalaşır gibi konuşma yapması da kafaları karıştırdı. “Bahar mı öldü?” sorusu akıllara geldi. Odak noktasını değiştirmek ve heyecan yaratmak adına Bahar’da topun ucunda gibi gözükse de, ölen kişilerin yine de Hatice ya da Sarp olacağı tahmin ediliyor. Çünkü Bahar başrol ve o çıktığı takdirde dizinin büyük oranda kan kaybedeceği biliniyor. Sarp’ da başrol olsa da, Bahar’ın her bölüm ondan nefret ettiğini haykırması artık rolünün bitebileceğinin sinyallerini veriyor.

NEZİR SUAT VE AZMİ ÖLDÜ!

Sezon finalindeki aksiyonlar Nezir cephesinde de devamlılığını sürdürdü. Nezir, Suat ve Münir’i çağırarak Sarp’ın paralarını aldıkları için onlara hesap sordu. Ardından Azmi’den Suat’ı vurmasını istedi. Azmi’de Suat’ı kalbinden vurarak öldürdü. Fakat Nezir’in istekleri bu kadarla sınırlı kalmadı. Kendisine ihanet eden Azmi’yi affetmek adına kardeşi Münir’i vurması şartını koştu. Çok zor bir ikilemde kalan Azmi, şaşırtıcı bir hamleyle Nezir’i tam kalbinden vurarak öldürdü. Münir ise şok içerisinde olanı biteni izlerken, Azmi en son kendini vurdu. Dizi sezon finaline giderken de, 3 isim yapıma veda etmiş oldu. Özellikle Nezir’in ölmesi seyircilerin büyük çoğunluğunu şaşırtmaya yetti. Başından beri kötü karakter de olsa olaylar onun üzerinden yürümüştü. Üstelik Doruk’la kurduğu duygusal bağ da kendisini sevdirmeye yetmişti.