KADIN SEZON FİNALİ BÖLÜMÜNDE BAHAR’IN HASTALIĞI MI NÜKSEDİYOR!


Güncelleme: 25 Mayıs 2019 : 05:29
0

Başrollerini Caner Cindoruk ve Özge Özpirinççi’nin paylaştığı Kadın dizisinin önümüzdeki hafta yayınlanacak 64.bölümüyle sezon finali yapması bekleniyor. Fragmanda Bahar’ın bayılması, hastalığının tekrar ettiğine dair şüpheler oluşturuyor. İşte detaylar…

BAHAR VE SARP KAVGA EDİYOR!

Fragmanın başında Bahar ve Sarp arasında yaşanan şiddetli kavga dikkatleri çekiyor. Bahar Sarp’a oldukça ağır sözler sarf ediyor. Duygularını “Benim başıma bir sürü felaket geldi. Seninle tanıştım, sana âşık oldum ve çocuklarımın babası maalesef sen oldun” sözleriyle ifade ediyor. Sarp ise “Sen böyle yapmasaydın. Nasıl bir adam olduğumu hatırlayıp arkamda durabilseydin. Biz bütün her şeyi kurtarabilirdik. Ama sen bana bir yabancıymışım gibi davranmayı tercih ettin.” Sözleriyle karşılık verip “O kahveciyle birlikte olabilmek için bana inanmamayı tercih ettin dimi. Hala ona âşıksın çünkü” diye ekliyor. Bahar bu sözlerin üzerine kendine hâkim olamayıp “Lafını bil de konuş. Ağzından çıkanı kulağın duysun. Senden nefret ediyorum.” Şeklinde Sarp’a öfke kusuyor. Orada bulunan Enver de, Bahar’ı alıp uzaklaşıyor.

BAHAR BAYILIYOR!

Tanıtımın sonunda, Sarp ve çocuklar yürürken karşı taraftan Hatice ve Bahar’ı görüyorlar. Sarp mutlu bir ifadeyle “Annenizde geliyor.” Dedikten sonra Bahar sürpriz bir şekilde yere yığılıyor. Sarp ve çocuklar şok içerisinde Bahar’ın yanına koşarken, Arif’te olanları görüp Bahar’ın yanındaki yerini alıyor. Bahar’ın bayılmasıyla bölümün biteceği düşünülüyor. Hastalığının nüksedip nüksetmediği de yeni sezona kalacak gibi görünüyor. Sosyal medyada da, bu konuyla ilgili bir sürü görüş yazıyor. Diziyi uzatmak adına Bahar’ı yeniden hasta edebilecekleri iddia ediliyor. Merak uyandıran ve hareketli bir sezon finali seyircileri bekliyor.

BAHAR’A TEPKİLER BÜYÜYOR!

Bahar karakterine her hafta seyirciden gelen tepkiler büyüyor. Fragmanın altında, sürekli Sarp’a yüklenmesi ve onun dışında herkese inandığı şeklinde yorumlar bulunuyor. Şirin’in yaptıkları ortadayken, Sarp’ın günah keçisi ilan edilmesi çok eleştiriliyor. Sırf Arif ve Bahar yapabilmek için Sarp’ın hak etmediği biçimde harcanmaya çalışıldığı düşünülüyor. Ayrıca, fragmandaki Sarp’ın repliklerine katılan izleyici sayısının da çok olduğu anlaşılıyor.

64.bölüm sezon finali fragmanı için tıklayınız.