KADIN GERİ DÖNÜYOR!


Güncelleme: 25 Eylül 2019 : 03:06
0

Başrollerini Özge Özpirinççi ve Caner Cindoruk’un paylaştığı Kadın dizisi yeni sezonu için gün sayıyor. İşte detaylar…

1 EKİM’DE BAŞLIYOR!

Dizinin çok beklenen yeni sezon fragmanı yayınlandı. Fragmandan, geçen sezon finalinde akıllarda yer eden soruların yanıt bulacağı anlaşılıyor. Bahar’ın kazadan yaralı bir halde kurtulduğu görülüyor. Aynı şekilde Arif’in de kazayı küçük yaralarla atlattığı dikkatleri çekiyor.

HATİCE’NİN ÖLMESİ BEKLENİYOR!

Hatice ve Sarp karakterlerinin akıbetleri halen netleşmiş gözükmüyor. Bu nedenle ikisinden birinin öldüğü düşünülüyor. Sarp karakterini canlandıran Caner Cindoruk’un başka dizilerle görüşmeler yaptığı tarzında iddialar ortaya atılıyordu.  Geçtiğimiz günlerde Caner Cindoruk Kadın dizisinin çalışmalarına başladığını vurgulamıştı. Bunun üzerine izleyiciler Sarp karakterinin ölmeyeceğini ve diziye devam edeceği sonucunu vardıklarını sosyal medyada belirtiyordu.  Hümeyra’nın diziye dâhil olmasının üzerine de izleyiciler Hatice’nin öleceğine inanıyordu. Onun yerini Hümeyra’nın hayat vereceği karakterin dolduracağı şeklinde görüşler yazılıyordu. Caner Cindoruk’un açıklaması da ister istemez Hatice karakterinin ölme ihtimalini yükseltiyor. Şimdi sezon finalinde neler olduğunu hatırlayalım.

SEZON FİNALİNDE YAŞANANLAR!

Sarp ile Bahar arasında da sert bir tartışma yaşanmıştı. Sarp ve Şirin’in fotoğraflarını gören Bahar büyük şok geçirmişti. Bahar, Sarp’tan nefret ettiğini söylerken, Sarp’ın Arif’le ilgili sözleri de Bahar’ı çıldırtmaya yetmişti.

Final sahnesinde ise Sarp çocukları okuldan alarak eve gelirken karşısında Bahar’ı görmüştü. Fakat Bahar bir anda yere yığılmıştı. Bunun üzerine Arif ve Sarp, Bahar’ın yardımına koşmuştu. Hep birlikte Arif’in arabasıyla Bahar’ı hastaneye yetiştirmeye çalışırlarken şok bir kaza yapmışlardı. Arif’in kullandığı araç başka bir otomobile çarpınca yol ortasında kalmışlardı. O sırada ise hızla gelen bir, Bahar’ın da içinde bulunduğu araca çok sert bir şekilde yandan çarptı. Araç hurdaya dönerken, çevreden yardıma koşanların “Ambulansı arayın. Arabada ölüler var” sözleri dikkatleri çekmişti. Peki Kadın sezon finalinde kim öldü? Bahar, Arif, Sarp ve Hatice kurtulacak mı? Bu soruların yanıtı ise Kadın’ın Ekim ayında ekrana gelecek olan yeni sezon ilk bölümünde ortaya çıkması bekleniyor.

Yeni sezon 65.bölüm ilk fragmanı için tıklayınız.