KADIN DİZİSİNİN SEZON FİNALİNDE BİRİ Mİ ÖLÜYOR!


Güncelleme: 28 Mayıs 2019 : 05:04
0

Başrollerini Özge Özpirinççi ve Caner Cindoruk’un paylaştığı Kadın dizisinin 64.bölüm 2.fragmanı yayınlandı. 29 Mayıs Salı akşamı yayınlanacak bölümüyle sezon finali yapması beklenen dizinin ikinci tanıtımında büyük bir kaza göze çarpıyor. Bu yüzden de karakterlerden birinin yeni sezonda olmayacağı düşünülüyor. İşte detaylar…

ARİF KAZA YAPIYOR!

İlk tanıtımda Bahar ve Sarp’ın Sokak ortasında yaptıkları şiddetli kavga dikkatleri çekmişti. Ardından Bahar’ın yolda yürürken birden bayılması izleyicileri şaşkına çevirmişti. Hastalığının yeniden nüksetmesi konusunda şüpheler oluşmuştu. İkinci fragmanda da Bahar’ın bayılması üzerine, Arif, Hatice ve Sarp onu hastaneye yetiştirmeye çalışıyor. Ancak, yolda bir otomobille çarpışıyorlar. Üstelik yaptıkları kaza bu kadarla da sınırlı kalmıyor. Hatice ve Sarp’ın oturduğu taraftan bir tır kamyonu üstlerine çarpıyor. Bölümün bu sahnede biteceği anlaşılıyor. Ancak ölen varsa bile yeni sezonda ortaya çıkacağı tahmin ediliyor.

KİM ÖLECEK?

Kazanın şekline bakıldığında Hatice ya da Sarp’ın ölme ihtimali yüksek gözüküyor. Bahar’ın sürekli Arif’in tarafında olması ve her seferinde Sarp’a öfke kusması düşünüldüğünde, yeni sezonda Arif ve Sarp yapabilmek adına Sarp’ın öldürülebileceği düşünülüyor. Çünkü her bölümde Bahar Sarp’a olan aşkının bittiğini ve Arif’e kaydığını belli ediyor. Hatice karakterinin öleceğine ilişkin iddialar sezon ortasında da çıkıyordu. Hatta evdeki vurulma sahnesinde herkes Hatice’nin öldüğünü zannediyordu. Fakat ters köşe sonucu ölen Yeliz olmuştu. Arif direksiyon başında olduğu için, ölme ihtimali en aza iniyor. Sezon başlayana dek, geçen sefer olduğu gibi bir açıklanma yapması beklenmiyor. Yeni sezonun oldukça hareketli başlayacağı da anlaşılıyor.

64.BÖLÜM ÖZETİ

Emre’nin Arda’yı getirmesi üzerine Ceyda en mutlu günlerinden birini yaşar. Arda ve Emre’yi bir arada görmek onu hem sevindirmiş, hem de duygulandırmıştır. Şirin bu defa her şeyden habersiz iyi bir şeye vesile olmuştur.

Fotoğraf olayından sonra artık Şirin’in yaptıklarını daha fazla kaldıramayan Enver ise Şirin’e büyük bir rest çeker. Bunun sonucunda Şirin’in yapacağı ve herkeste büyük bir şok etkisi yaratacak şey ne olacak?

Bahar’ın birdenbire yolda bayıldığını gören Sarp, Arif ve Hatice çok korkmuştur. Herkesin aklında ise tek bir soru vardır; Bahar’ın hastalığı tekrar mı nüksedecek? Panik içinde hastaneye gitmek için yola çıkmaları üzerine yaşanacak korkunç sürpriz ise kimi, nasıl etkileyecektir?