Kadın Dizisine Sürpriz Transfer! Kadın Dizisinin Eski Oyuncusu Geri Döndü!


Güncelleme: 23 Ekim 2019 : 13:01
0

Fox tv kanalında ekran macerasına devam eden Kadın dizisinde flaş geri dönüş!

Üçüncü sezonu ile Salı akşamları Fox ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam eden Kadın dizisinin kadrosuna sürpriz bir isim dahil oldu. Dizinin ilk sezonunda da yer alan ünlü kadın oyuncu Kadın’a geri döndü.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Kadın dizisinde Berşan karakterine hayat veren Sahra Şaş diziye geri döndü.

Berşan karakteri dizide Arif’in eski sevgilisi rolüne hayat vermişti.

Sahra Şaş Kimdir?

Sahra Şaş, 1994 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 25 yaşındaki Sahra Şaş, 1.65 metre boyunda, 54 kilo

Oyunculuk eğitimi alan Sahra Şaş, 2013 yılında rol aldığı Tatar Ramazan adlı dizi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

Çoban Yıldızı, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Aşkın Dili Yok ve Adını Kalbime Yazdım dizilerinde rol alan Sahra Şaş, Kadın dizisinde canlandırdığı Berşan karakteri ile geniş kitlelerce tanındı.

Güzel oyuncu son olarak Fox Tv ekranlarında yayınlanan; kadrosunda Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan, Yağızcan Konyalı, Nejat Uygur, Zeynep Selimoğlu, Alp Akar ve Ömer Sevgi’nin yer aldığı Bizim Hikaye dizisinde Çiçek karakterine hayat verdi.

Sahra Şaş’ın Rol Aldığı Yapımlar

2018 – Bizim Hikaye (Çiçek) (TV Dizisi)
2018 – Martı (Mediha) (Sinema Filmi)
2017 – Kadın (Berşan) (TV Dizisi)
2017 – Çoban Yıldızı (Rüveyda) (TV Dizisi)
2015 – Kösem Sultan (Dilber) (TV Dizisi)
2015 – Aşkın Dili Yok (TV Dizisi)
2013 – Tatar Ramazan (TV Dizisi)

Kadın Dizisi

Medyapım prodüksiyonluğunda hayata geçen Kadın dizisinin yapımcılıklarını Faruk Bayhan ve Fatih Aksoy birlikte üstleniyor. Senaryo yazarlığını Hande Altaylı’nın yaptığı dizisinin yönetmen koltuğunda ise Nadim Güç oturmakta.

Kadın Dizisi Oyuncu Kadrosu

Kadın dizisinin başrollerinde ise Özge Özpirinççi, Ahmet Rıfat Şulgar, Feyyaz Duman, Gökçe Eyüboğlu, Seray Kaya, Şerif Erol, Kübra Süzgün, Ali Semi Sefil, Hümeyra gibi isimler yer alıyor.

Kadın 68. Bölümde Neler Oldu?

Sarp’ın durumunun kötüye gitmesiyle beraber Bahar darmadağın olmuştur. Annesini henüz yeni kaybetmişken eski kocasını tekrar kaybetme düşüncesiyle nasıl başa çıkacağını bilemez. Çocukları daha yeni babalarına kavuşmuşken tekrar bir ölüm acısı mı yaşayacaktır?

Hatice’nin yokluğuna hala alışamayan Enver ise hayali konuşmalarına devam etmektedir. Şirin, en son babasını kendi kendine konuşurken gördüğünde onun için endişelenmeye başlamıştır. Enver’in bu olay yüzünden başına gelecek kötü bir olayla ise herkes tekrar büyük bir paniğe kapılacaktır.