Kadın Dizisine Sürpriz Transfer! Kadın Dizisi Cenk Kimdir? Hakan Kurtaş Kim?


Güncelleme: 4 Kasım 2019 : 10:34
0

Fox tv ekranlarında Salı akşamları izleyici ile buluşan Kadın dizisine ünlü bir oyuncu dahil oldu.

Başrollerinde Özge Özpirinççi, Hümeyra, Seray Kaya, Feyyaz Duman, Gökçe Eyüboğlu ve Şerif Erol’un yer aldığı Kadın dizisinin kadrosuna hangi aktör katıldı?

Kadın dizisinin 5 Kasım Salı akşamı yayınlanacak 70. Bölümünde Cenk karakteriyle ünlü aktör Hakan Kurtaş dahil oldu.

Hakan Kurtaş, Kadın dizisinde Cenk rolüyle ekranlara dönüş yapmaya hazırlanıyor.

Dizide Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar’ın ayrılmasının ardından nasıl bir ilerleme olacağı merak konusuydu. Ancak diziye yeni katılan ve Hakan Kurtaş’ın hayat vereceği Cenk karakteri Kadın’a gizemli bir giriş yapacak.

Hakan Kurtaş Kimdir?

Hakan Kurtaş, 7 Eylül 1988’de İzmir’de dünyaya geldi. Annesi iktisatçı, babası ise çocuk doktorudur. Ailesinin 3 oğlundan biridir.

Ortaokul yıllarında tiyatroya ilgi duymaya başlayan Kurtaş, lise yıllarında amatör olarak oyunculuk yapmaya başladı. 2010 yılında, DOT Tiyatrosunun “Punk Rock” oyununda yer aldı. Lise eğitimini, Bursa Anadolu Lisesi’nde tamamladı.

Üniversite eğitiminden önce tiyatro oyunculuğunun yanı sıra profesyonel spor kulüplerinde basketbolculuk yaptı.

Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olan Kurtaş, müzik ve karikatürle de uğraştı.

Bir dönem Leman, Uykusuz gibi mizah ve karikatür dergilerinde, karikatürleri yayınladı.

Vücut adlı sinema filmiyle; 2011 yılında, 18. Uluslararası Altın Koza Film Festivalinde; Umut Veren Genç Erkek Oyuncu Ödülünü kazandı.

Rol Aldığı Yapımlar

Rol aldığı diziler arasında; Ezel (2010-2. Sezonunda-Can Uçar), Bir Çocuk Sevdim (2011-Sinan), A.Ş.K (2013-Kerem), Filinta: Bir Osmanlı Polisiyesi (2014-Sultan Abdülhamid Han), Analar ve Anneler (2015-Murat), Saruhan (2015-İbrahim), Seddülbahir 32 Saat (2015), Dolunay (2017-Deniz) ve Çarpışma (2018 – Demir)

Rol aldığı sinema filmleri; Vücut (2011-İzzet), 91.1 (2015), Bölük (2017) ve Martıların Efendisi (2017).

Rol aldığı tiyatro oyunları; Punk Rock (2010-Oyuncu), Kutlama/Festen (2011-Asistan), Süpernova/ Beautiful Burnout (2012-Boksör rolünde) ve İstila (2017-Oyuncu).

Kadın Dizisi

Medyapım prodüksiyonluğunda hayata geçen Kadın dizisinin yapımcılıklarını Faruk Bayhan ve Fatih Aksoy birlikte üstleniyor. Senaryo yazarlığını Hande Altaylı’nın yaptığı dizisinin yönetmen koltuğunda ise Nadim Güç oturmakta.

Kadın Dizisi Oyuncu Kadrosu

Kadın dizisinin başrollerinde ise Özge Özpirinççi, Ahmet Rıfat Şulgar, Feyyaz Duman, Gökçe Eyüboğlu, Seray Kaya, Şerif Erol, Kübra Süzgün, Ali Semi Sefil, Hümeyra gibi isimler yer alıyor.

Kadın dizisi 70. Bölümü ile 5 Kasım Salı günü saat 20.00’de Fox tv ekranlarında…