Kadın Dizisinden Yasak Elma’ya Flaş Transfer! Yasak Elma Nadir Kılıç Kim? Hakan Karahan Kimdir?


Güncelleme: 12 Kasım 2019 : 21:35
0

Fox tv ekranlarının fenomen dizisi Yasak Elma’ya sürpriz bir isim dahil oldu!

Başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cevadzade, Talat Bulut gibi isimlerin yer aldığı Yasak Elma dizisine yeni bir karakter katıldı.

Pazartesi akşamları Fox tv ekranlarında izleyici ile buluşan Yasak Elma dizisine yine aynı kanalda yayınlanan Kadın dizisinde rol alan bir isim katıldı.

Geçtiğimiz sezon Kadın dizisinde rol alan Hakan Karahan, Yasak Elma dizisine Nadir rolüyle dahil oldu.

Yasak Elma Nadir Kılıç Kimdir?

Hakan Karahan’ın hayat verdiği Nadir Kılıç karakteri Yasak Elma dizisine Halit’in eski düşmanı olarak dahil oldu.

Halit’in şirketine ortak olan Nadir, aynı anda ise hem Ender, hem de Yıldız’la yakınlaşıyor. Şirketin yönetim kurulu toplantısına katılan Nadir, Halit’e bir şok daha yaşatıyor.

Nadir Kılıç, “Yeni ortağın benim. Burada bana yardımcı olacak, işlerimi yürütecek yeni birini işe aldım. Artık tüm yetkiler onda” sözleriyle şirketteki yeni söz sahibi ismi açıklıyor.

Hakan Karahan Kim?

Hakan Karahan 1960 yılında İstanbul’da dünyaya geldi.

Liseyi Robert College’de, yüksek öğrenimini ise University of Miami’de işletme üzerine yaptı ve buradan 1983 yılında mezun oldu.

İş hayatına 1984 yılında Cenevre’de Du Pont de Nemours şirketinde başlayıp daha sonra 1985 – 2003 yılları arasında Sabancı Holding’e bağlı çeşitli kuruluşlarda yönetici olarak çalıştı.

2003 yılında Ak Menkul Değerler Genel Müdürü ve sermaye piyasaları ile sigortacılık sektöründe muhtelif şirketlerin yönetim kurulu üyesi iken iş hayatı ile olan ilişkisini noktalamaya karar verdi.

Aynı zamanda yazarlıkta yapan Hakan Karahan, Yeni Başlayanlar İçin Aikido, Kafamdaki Ses (Şiir), İntizar (Şiir), Sürüden Ayrı, Ondokuz, Azrail, Ama Öyle, Kıyamet Haritası, Nehirde Kayan Yıldızlar kitaplarını yazdı.

2006 yılında yayınlanan Sağır Oda dizisinde senaristlik ve oyunculuk yaptı. Hakan Karahan son olarak Fox tv ekranlarında yayınlanan Kadın dizisinde rol aldı.

Hakan Karahan halen yazarlık, aktörlük ve yapımcılık mesleklerini sürdürmektedir.

Yasak Elma’nın Son Bölümünde Neler Oldu?

11 Kasım Pazartesi akşamı yayınlanan Yasak Elma dizisinin 56. bölümünde Şahika’nın tüm gerçekleri söylemesi Halit, Ender, Kaya ve Yiğit’in hayatını tamamen değiştirecektir. Şahika kendini aklamak adına yeni bir plan yapma hazırlığındayken, Halit ona olan güvenini yitirmeye başlar. Şahika Halit’i kaybedecek olduğunu anlar ve yenilgisinin bedelini herkese çok ağır bir şekilde ödetmeye karar verir.

Hakan Karahan’ın rol alacağı Yasak Elma’nın 57. bölümü önümüzdeki Pazartesi akşamı saat 20.00’de izleyici ile buluşacak.