KADIN DİZİSİNE HATİCE ÖLEREK VEDA ETTİ!


Güncelleme: 2 Ekim 2019 : 02:02
0

Başrollerini Özge Özpirinççi ve Caner Cindoruk’un paylaştığı Kadın dizisi 3 aylık bir tatilin ardından yeni sezonuna bu akşam itibariyle başladı. 65.bölümü yayınlanan dizide Hatice karakterinin ölümü izleyicileri üzdü. İşte detaylar…

BEKLENEN TAHMİNLER TUTTU!

Sezon finalindeki kazada,  kimin öleceği aylardır tartışma konusu olmuştu. Tahminler “Hatice” ve “Sarp” karakterleri arasında gidip geliyordu. Sarp’ı canlandıran oyuncu Caner Cindoruk’un başka dizilerle görüştüğü bile söylentiler arasındaydı. Ancak çekimlere başladığını belirtmesi üzerine, oklar direk “Hatice” karakterine yöneltildi. Yeni sezonun ilk bölümünde, kaza sonrası Bahar, Sarp, Arif ve Hatice hastaneye kaldırıldı. Arif kazayı küçük yaralarla atlatırken, Bahar’ın uyanması da uzun sürmedi. Yoğun bakımda kalan iki isim ise Sarp ve Hatice olarak ekrana yansıdı. Bir ara Hatice’nin uyanması ve doktorların da durumunun iyiye gideceğini söylemesi, kafaları karıştırdı. Tekrar Sarp’ın ölmesi beklendi. Ancak Sarp uyandığında karşılıklı bir şekilde Hatice ile bakışmaları sinyalleri verdi. Ünitede birinin kalbi durdu ve bu ilkte izleyiciye gösterilmedi. Sonrasında, kalbi çalıştırılmaya çalışan kişinin Hatice olduğu anlaşıldı. Şirin annesini görmek için tam içeri girecekken, Hatice’nin kalbi durdu. Enver ise gayet soğukkanlı bir tavırla Şirin’i yoğun bakım ünitesinden uzaklaştırdı. Onun sakin tavrı da, Hatice’nin öleceğini önceden bilmesine yoruldu.  Çünkü hemen ardından flashback sahnesi verildi. Enver , karısının yanına girdiğinde Hatice ona “ Ben buradan çıkamayacağım hissediyorum. Şirin’e ve Bahar’a sahip çık.” Diyerek veda etti.

İZLEYİCİ ÜZÜLDÜ!

Hatice’nin ölmesi üzerine sosyal medyadaki izleyici yorumları da yerini almayı ihmal etmedi. Çoğu seyirci “Keşke Hatice yerine Sarp ölseydi.” Şeklinde tepkilerde bulundu. Bir başka görüşte de “Şirin şimdi annesini kaybetmenin acısını diğer karaktere kötülük yaparak çıkaracak.” İfadesi dikkatleri çekti. İlerleyen bölümlerde Şirin’in anne acısıyla daha da çekilmez bir karakter olacağının sinyalleri de alınmış oldu.

YENİ BÖLÜMDE BAHAR VE ŞİRİN SARMAŞ DOLAŞ!

Çok bekletilmeden yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Tanıtımda Hatice’nin ölümüne Enver’den Ceyda’ya kadar herkesin çok üzüldüğü ekrana yansıdı. Ayrıca Bahar ve Şirin’in, Bahar’ın hastanedeki yatağında birbirlerine sarılmaları da izleyenleri şaşırttı. Geçen seneye kadar birbirine düşman olan iki kardeşi annelerinin acısı bir araya getirmiş gibi bir izlenim verildi.

66.bölüm fragmanı için tıklayınız

https://www.youtube.com/watch?v=d47Dr3PaOJ4