Kadın Bahar Ölüyor Mu? Özge Özpirinççi Diziden Ayrılacak mı?


Güncelleme: 30 Mayıs 2019 : 00:26
0

FOX TV’nin başarılı yapımı Kadın dizisi yayınlandığı ilk günden itibaren izleyicisini gözyaşlarına boğmaya devam ediyor. Dizi güçlü oyuncu kadrosu ve dramatik senaryosu ile seyircinin kalbini kazandığı günden beri izleyicileri dizinin başrolü Bahar’ın hayatına Salı günleri konuk oluyor.

Çocukları ile tek başına hayat mücadelesi veren kadının Bahar’ın hikayesi diziyi reyting savaşında rakiplerinin önüne geçiriyor. Dizinin bu başarısında çocuk oyuncularının da katkısını da göz ardı etmek büyük haksızlık olur. Kadın dizisinin sezon finali yayınlandı.

Kadın dizisinin sezon finalinde halsizliğiyle dikkat çeken Bahar annesi ile hastaneye giderken okuldan dönen Sarp ve görünce bayıldı. Peki Bahar’ın hastalığı mı nüksediyor diye düşünürken yaşanan kaza ekran başındaki izleyicileri şok etti. Sarp, Hatice ve arif ve Bahar’ın içinde bulunduğu araba kamyonla çarpıştı. Araç hurdaya döndü.

Etraftaki insanlar ölümle kaza var diye bağırırken biten dizi sezon finali ile nefes kesti. Sarp ile Hatice’nin oturduğu taraf tamamen hurda oldu. Fakat baygın olan Bahar’ın kendini koruyamadığını düşününce Bahar öldü soruları güçlük kazanıyor.

İzleyiciler Özge Özpirinççi’nin diziden ayrılıp ayrılmayacağını araştırmaya başladı.  Başrolünü Özge Pirinnçi ve Caner Cindoruk’un üstlendiği, FOX TV ekranlarında Salı günlerinin ritüeli haline gelen Kadın dizisi sezon finali yayınlandı. Bahar Ölecek mi?

Özge Özpirinççi Diziden Ayrılacak mı?

Bahar, kaza esnasında araç içerisinde baygın halde yatıyordu ve Bahar’ın hastalığının tekrar edip etmediği merak konusu oldu. Üstüne üstlük bir de tır kazasıyla birlikte araç perte çıkar ve Bahar karakterine hayat veren Özge Özpirinççi’nin diziden ayrılıp ayrılmayacağı büyük bir merak konusu oldu. Yeni sezonu iple çeken izleyici ana karakter Bahar’ın dizinin üçüncü sezonunda da yer alıp almayacağını merak ediyor.