Kadın 64. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Bahar Sarp’a Fotoğrafları Soruyor!


Güncelleme: 22 Mayıs 2019 : 16:50
0

FOX TV’nin başarılı yapımı Kadın dizisi yayınlandığı ilk günden itibaren izleyicisini gözyaşlarına boğmaya devam ediyor. Dizi güçlü oyuncu kadrosu ve dramatik senaryosu ile seyircinin kalbini kazandığı günden beri izleyicileri dizinin başrolü Bahar’ın hayatına Salı günleri konuk oluyor. Çocukları ile tek başına hayat mücadelesi veren kadının Bahar’ın hikayesi diziyi reyting savaşında rakiplerinin önüne geçiriyor. Dizinin bu başarısında çocuk oyuncularının da katkısını da göz ardı etmek büyük haksızlık olur.

Kadın 64. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Dizinin yeni bölüm fragmanının merak eden izleyici şimdiden en çok arananlar arasına girdi. Kadın dizisinin 64. Bölüm fragmanı yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz sitemizden izleyebilirsiniz.

 Kadın Dizisinin 63. Bölümünde  Neler Oldu?

Sünnet düğünü günü Sarp’ın polisler tarafından götürülmesi ve çocukları Arif’e teslim etmesi çocukları çok üzdü. Arif’in Sarp’a yardım etsin diye avukat kardeşini araması ile gerçek ortaya çıktı. Kısmet Arif’e iyilik olsun diye eski defterleri kurcalamış ve Sarp’ın içeri alınmasına sebep olmuştu.

Bu duruma çok kızan Arif durumu düzletmesini istemiş. Sarp’ın yokluğunda ortalığı karıştıran Şirin Pırıl ve Bahar’ı yan yana bulunca heyecanlı anlar yaşandı. Bahar’ın fotoğrafları öğrenme vakti geldiğini düşünen Şirin son kozunu da oynar ve Pırıl fotoğrafları Bahar’a gösterdi. Fotoğrafları gören Bahar çok üzüldü. Fotoğrafların gerçek olduğunu düşünen Bahar yıkıldı ama yinede sünnet düğününde dik durmaya çalıştı.

Babası gelmeden sünnet olmam diyen Doruk kaçar herkes onu ararken Bahar’ın Şirin’e attığı tokat izleyenlerin içine su serperken sonradan Şirin’in Bahar’ı hırpalaması ile ortalık karıştı. Bu arada Dorukcumu da Nezir Bey buldu. Sarp içerden çıkınca Bahar karşısına dikildi ve fotoğrafları sordu. Sorunun cevabı ve Bahar’ın ne yapacağı gelecek bölüm belli olacak.