Kadın 63. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı? Fragmanda Neler Oluyor?


Güncelleme: 20 Mayıs 2019 : 22:08
0

FOX TV’nin başarılı yapımı Kadın dizisi yayınlandığı ilk günden itibaren izleyicisini gözyaşlarına boğmaya devam ediyor. Dizi güçlü oyuncu kadrosu ve dramatik senaryosu ile seyircinin kalbini kazandığı günden beri izleyicileri dizinin başrolü Bahar’ın hayatına Salı günleri konuk oluyor. Çocukları ile tek başına hayat mücadelesi veren kadının Bahar’ın hikayesi diziyi reyting savaşında rakiplerinin önüne geçiriyor. Dizinin bu başarısında çocuk oyuncularının da katkısını da göz ardı etmek büyük haksızlık olur.

Kadın 63. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı!

Dizinin yeni bölüm fragmanının merak eden izleyici şimdiden en çok arananlar arasına girdi. Kadın dizisinin 63. Bölüm fragmanı yayınlandı. İzlemek için tıklayınız.

 Kadın Dizisinde 62. Bölümünde  Neler Oldu!

Bahar’ların apartmana yeni biri taşınıyor. Ceyda sabah çocukları almak için Bahar’a doğru gidiyor ve giderken Arif ile konuşuyor. Arif, Sarp’ın yeni evini soruyor. Ceyda, Bahar ile Arif’in barışabileceğini söylüyor. Ama Arif sessiz kalıyor. Sarp, çocukları almaya gidiyor ve okuldan önce yeni evini göstermek istediğini anlatıyor.

Bahar’ın haberi olmadan Sarp üst kattan çıkıyor. Çocuklarla beraber cama çıkan Sarp’ı Arif ve Ceyda görüyor. Doruk ve Nisan’ın sevinç çığlıkları arasında Arif öfkeli bakışlarını Sarp’a dikiyor. Bahar endişe ile Arif’e bakıyor. Arif Sarp’ın oraya taşındığına inanmıyor.

ARİF İLE SARP Karşı Karşıya!

Arif bu konuşmadan sonra Bahar’ın Sarp’ı sevmediğini düşünmeye başlıyor. Arif, Sarp’ın karşısına dikilip ona yalancı ve düzenbaz olduğunu söylüyor. Sarp da ona aynı tonda cevap veriyor. Arif, Sarp’ı kovarak ‘defolup gideceksin’ diyor. Ama Sarp karısını ve çocuklarını bırakmayacağını söyleyince ipler kopuyor.

Arif, Bahar’ın Sarp’ı sevmediğini hala onun aldığı kolyeyi takıyor. İki aşık adam arasında kavga bitecek gibi değil. Arif’in babası bağrışmaları duyup onları ayırmaya geliyor. Dizinin karışan senaryosu cevapsız kalan soruları kafaları karıştırırken final tarihi yaklaşırken  neler   olacağı ise şimdilik belli değil.