Kaan Yıldırım ile Ezgi Eyüboğlu Boşandı! Kaan Yıldırım Kim? Ezgi Eyüboğlu Kimdir?


Güncelleme: 27 Haziran 2019 : 15:39
0

Ekranların sevilen yüzlerinden olan oyuncu çift Ezgi Eyüboğlu ile Kaan Yıldırım’dan kötü haber geldi!

Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan Ulan İstanbul dizisinin setinde tanışarak ilişkilerini evlilikle taçlandıran genç oyuncular Ezgi Eyüboğlu ile Kaan Yıldırım ani bir kararla boşandı.

Anlaşmalı olarak tek celsede evliliklerini bitiren ünlü çift kısa bir basın açıklamasıyla haberi duyurdu.

Boşanma sonrası basın açıklaması yapan çiftin açıklaması şöyleydi: “Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım ortak aldıkları karar doğrultusunda anlaşmalı olarak boşanmıştır. Bundan sonraki hayatlarında ilişkilerine saygı ve sevgi çerçevesinde dostane olarak devam edeceklerdir.”

Eyüboğlu ile Yıldırım üç yıl süren evliliklerini tek celsede sonlandırmış oldu.

Kaan Yıldırım Kimdir?

Kaan Yıldırım, 24 Aralık 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. 33 yaşındaki genç oyuncu Oğlak burcu. İngiltere Londra Brunel Üniversitesi Pazarlama Bölümünden mezun oldu. Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde oyunculuk eğitimi alaak eğitim hayatını noktladı.

Oyunculuk kariyerine ‘Kayıp’ dizisinde Kadir karakterini canlandırarak başlayan Kaan Yıldırım, asıl çıkışını başrollerinde Uğur Polat, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstendil, Şebnem Bozoklu’nun oynadığı ‘Ulan İstanbul’ adlı dizisiyle yaptı.

2015 yılında başrollerini Ezgi Eyüboğlu ile üstlendiği bir yaz dizisi olan ‘Adı Mutluluk’ dizisinde Batu Değirmenci karakterini canlandırdı.

2016’da ‘Kalbim Yangın Yeri’ dizisinde Volkan karakteri ile yer alırken, 2017 yılında ‘Klavye Delikanlıları’ dizisinde oynadı. 2018’de ‘İnsanlık Suçu’nda Cemal karakteri ile bulundu.

Öte yandan 2014 yılında ‘Ümmü Sibyan: Zifir’, 2015 yılında da Yok artık sinema filmlerinde yapımcı olarak görev yaptı.

Oyuncu, 14 Mayıs 2016 yılında Ezgi Eyüboğlu ile Esma Sultan Yalısı’nda dünya evine girmişti.

Ezgi Eyüboğlu Kimdir?

Ezgi Eyüboğlu, 15 Haziran 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. 31 yaşındaki oyuncu İkizler burcu ve boyu 1.65. Babasının mesleği bankacılık, annesinin mesleği ise öğretmenliktir.

Eyüboğlu, İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Bu üniversiteden sonra Bahçeşehir Üniversitesinde master yaptı. Üniversite okuduğu zamanlar okuldaki tiyatro kulübüne giriş yaptı. Bir yandan tiyatro ile ilgilenirken bir yandan ise ajansa kaydını yaptırdı.

Ezgi Eyüboğlu, 2007 tarihi ile birlikte modellik yapmaya başladı ve defilelere çıktı. Profesyonel olarak oyunculuk yaparak dizilerde oynadı. 2012 tarihinde ki Muhteşem Yüzyıl dizisinde Aybige Hatun karakterini canlandırdı. 2012 yılında ki bu dizinin ardından Ulan İstanbul isimli dizide Ada karakteri ile sevenlerinin karşısında oldu.

Kaan Yıldırım ve Ezgi Eyüboğlu Yıldırım, birlikte rol aldıkları dizide tanıştı ve 2016 yılında evlendi.