Jet Sosyete’ye Mucize Doktor’dan Sürpriz Konuk! Jet Sosyete’ye İki Ünlü İsim Konuk Oldu!


Güncelleme: 30 Ekim 2019 : 17:22
0

PuhuTv platformunda yeniden izleyici ile buluşan komedi dizisi Jet Sosyete’ye ünlü oyuncular misafir oluyor!

Başrollerinde Gülse Birsel, Derya Karadaş, Şahin Irmak, Enis Arıkan, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Cengiz Bozkurt gibi isimlerin yer aldığı Jet Sosyete dizisinin Puhutv üzerinden her hafta yeni bölümleri yayınlanmaya devam ediyor.

BKM prodüksiyonluğunda hayata geçirilen Jet Sosyete’nin yeni bölümüne hangi ünlü isimler konuk oldu?

İşte Konuk Olacak İsimler

Gülse Birsel’in senaryo yazarlığını yapıp başrolünü üstlendiği Jet Sosyete dizisine son olarak Mucize Doktor dizisinde rol alan Özge Özder ve Kubilay Tunçer konuk oyuncu olarak katıldı.

Yeni Bölüm Ne Zaman?

Üçüncü sezonu Puhutv üzerinden yayınlanmaya devam eden Jet Sosyete dizisinin dördüncü bölümü 1 Kasım Cuma günü saat 20.00’de izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Jet Sosyete 3. Sezon 4. Bölümde Neler Yaşanacak?

Cengiz ve Gizem aldıkları pırlanta bileziğin kendilerinden geldiğinin anlaşılması için Şevko ve Sema’yı yemeğe çağırıp hediyelerini elden verirler. Bir takım ekonomik hesaplar yüzünden bozulan düğün planları sebebiyle Gizem, Safiye’nin de yardımıyla hediye ettikleri bileziği geri almaya çalışırken kızın bileğini sakatlarlar. Sema’nın sakatlandığını öğrenen Şevko bunu fırsata çevirince tekrar evlenmeye karar verirler.

Alara’nın ‘Çöplükte Yaşama Platformu’ için düzenlediği organizasyondan herkes parti beklerken, çöp toplama etkinliği çıkması ortalığı karıştırır. Alara organizasyondan önce Tony, Talip ve Ozan’a kağıt imzalatır. Farkında olmadan bir hafta boyunca hergün çöp toplama işine gönüllü olmuşlardır. Çöp toplamaktan bıkan üçlü, caydırıcı olmak için kaba kuvvet kullanmaya karar verir ancak işi giderek zorbalığa dökünce Alara’nın gazabına uğrarlar.

Safiye ve Yıldız, Şennur’un her lafa karışmasından ve sürekli evde olmasından bıkmışlardır. Şennur’u bezdirme planı yaparlar. Safiye, Tony’ye, Zahide’ye ve Ozan’a ayrı ayrı entel muhabbetler açtırır. Şennur fazla medeniyeti kaldıramaz ve fenalaşarak acil hastaneye kaldırılır.

Jet Sosyete Nereden İzlenebilir?

puhutv.com kullanıcıları; ‘Jet Sosyete’nin yeni bölümlerine herhangi bir üyelik olmaksızın puhutv.com adresinden, puhutv iOS ve Android uygulamasından, Apple TV ve Smart TV’den ulaşabilir, diziyi zaman ve mekandan bağımsız izleyebilir.

Her cuma yeni bölümle izleyicilerinin karşısına çıkacak ‘Jet Sosyete’nin önceki tüm bölümleri de puhutv.com’dan ücretsiz olarak izlenebiliyor.

Jet Sosyete yeni bölümüyle 1 Kasım Cuma günü saat: 20:00’de puhutv’de ekrana gelecek.