Jet Sosyete’nin Yılbaşı Özel Bölümünde Volkan Sütçüoğlu Sürprizi!


Güncelleme: 27 Aralık 2019 : 16:50
0

Puhutv platformunda izleyici ile buluşmaya devam eden Jet Sosyete dizisi yılbaşı haftasında özel bir bölümle izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Başrollerinde Enis Arıkan, Gülse Birsel, Cengiz Bozkurt, Hasibe Eren gibi isimlerin yer aldığı Jet Sosyete’den yeni yıl sürprizi!

Jet Sosyete’nin 27 Aralık Cuma akşamı yayınlanacak yılbaşı özel bölümünde izleyici pek çok sürpriz isim bekliyor!

Puhutv’nin sitcom dizisi Jet Sosyete’nin yılbaşı özel bölümünde Avrupa Yakası’nın başrol karakterleri Ata Demirer’in canlandırdığı Volkan Sütçüoğlu ve Gülse Birsel’in hayat verdiği Aslı Sütçüoğlu Onaran karakterleri dizinin son bölümüne konuk olarak katılıyor.

Öte yandan Jet Sosyete’nin yılbaşı özel bölümündeki diğer bir sürpriz isim de sezon başında diziden ayrılarak Güldür Güldür Show’a geri dönen Çağlar Çorumlu oldu.

Çağlar Çorumlu ve Ata Demirer’in konuk oyuncu olarak yer alacakları Jet Sosyete’nin yılbaşı özel bölümü 27 Aralık Cuma günü Puhutv üzerinden diziseverlerle buluşacak.

Jet Sosyete Final Yapacak Mı?

Uzun süredir final yapacağı iddia edilen ‘Jet Sosyete’ dizisi yılbaşı özel bölümünün ardından kısa bir mola verecek ve 2020’de yepyeni bölümleriyle hayranlarının karşısında olmaya devam edecek.

Jet Sosyete Yılbaşı Özel Bölümünde Neler Olacak?

Jet Sosyete’de bu hafta, Volkan Sütçüoğlu ev almak için geldiği sitede eski kankası Gizem’le karşılaşır. Gizem ve Volkan eski günlerden ve yaptıkları âlemlerden bahseder, durumdan rahatsız olan Cengiz ve Safiye ikisinin arasını bozmaya çalışır.

Diğer yanda Tony ve Şennur, Gizem’in birikmiş millerini kullanarak yılbaşını Avrupa’da geçirmek üzere yola çıkar fakat aşırı kar yağışı nedeniyle tatil Tony’nin planladığı gibi geçmez. İlayda ise en güzel yılbaşı partisi teklifini beklerken, yılbaşını evde geçirme tehlikesiyle karşı karşıya kalır.

Jet Sosyete’nin Son Bölümünde Neler Yaşandı?

İlayda’nın (Deniz Cengiz) afet uzmanı yeni sevgilisi Levent (Şükrü Özyıldız), yaşanan depremin ardından site sakinlerine eğitim verir. İlayda etraftaki kadınların tavsiyesiyle Levent’i yakınında tutmaya karar verir ve sürekli ona ihtiyacı varmış gibi davranır.

Diğer yanda Şennur (Hasibe Eren) depremden sonra krizi fırsata çevirmek için gayrimenkul almaya karar verir.

Gizem (Gülse Birsel) deprem çantası hazırlamaya başlar ancak hangi kombinleri seçeceği tartışma konusu olur.

Jet Sosyete, sürprizlerle dolu yılbaşı özel bölümüyle 27 Aralık Cuma 20.00’de PuhuTV’de dizi severlerle buluşmaya hazırlanıyor.