Jet Sosyete’nin Yeni Bölümleri Ne Zaman Başlayacak? Jet Sosyete’ye Sürpriz Konuk!


Güncelleme: 20 Ocak 2020 : 13:49
0

Puhutv üzerinden izleyici ile buluşmaya devam eden Jet Sosyete dizisinin yeni bölümleri ne zaman ekrana gelecek?

Başrollerinde Gülse Birsel, Enis Arıkan, Cengiz Bozkurt, Şahin Irmak, Hasibe Eren gibi ünlü isimlerin yer aldığı komedi dizisi Jet Sosyete yayınlanan yılbaşı özel bölümü ile ekranlara kısa süreliğine veda etmişti.

Dizinin senaryo yazarı ve başrol oyuncusu Gülse Birsel, Jet Sosyete’nin geri dönüşünü sürpriz bir isimli birlikte sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile müjdeledi.

İşte O Sürpriz İsim!

Gülse Birsel, kişisel Instagram hesabından ünlü oyuncu Ezgi Mola ile bir fotoğrafını paylaşarak Jet Sosyete’nin yayınlanacak ilk bölümünün konuk oyuncusunu açıklamış oldu.

Dizi setinden Ezgi Mola ile birlikte fotoğraf paylaşan Gülse Birsel, Jet Sosyete hayranlarını mutlu etti.

BKM prodüksiyonluğunda hayata geçirilen Jet Sosyete dizisinin yeni bölümlerinin Şubat ayı içerisinde Puhutv platformunda izleyici ile buluşacağı öğrenildi.

Ne Zaman Geri Dönüyor?

Gülse Birsel imzalı, BKM yapımı komedi dizisi Jet Sosyete’nin 3. Sezonunun 11. bölümü, 27 Aralık’ta yayınlanmış ve Ata Demirer ile Çağlar Çorumlu konuk oyuncu olarak yer almışlardı.

Dizi, yayınlanan yılbaşı özel bölümünün ardından ekrana ara verdi. Jet Sosyete yaklaşık 1,5 aylık aranın ardından yeni bölümleriyle izleyici karşısına çıkacak.

Jet Sosyete, 3. sezonuyla Şubat ayında Puhu TV ekranlarında yeniden izleyici ile buluşacak.

Son Bölümde Neler Yaşandı?

Tony ve Şennur yılbaşı için Avrupa yolunda…

Volkan Sütçüoğlu (Ata Demirer) ev almak için geldiği sitede eski kankası Gizem’le karşılaşır. Gizem ve Volkan eski günlerden ve yaptıkları âlemlerden bahseder, durumdan rahatsız olan Cengiz ve Safiye ikisinin arasını bozmaya çalışır.

Diğer yanda Tony ve Şennur, Gizem’in birikmiş millerini kullanarak yılbaşını Avrupa’da geçirmek üzere yola çıkar, fakat aşırı kar yağışı nedeniyle tatil Tony’nin planladığı gibi geçmez.

İlayda ise en güzel yılbaşı partisi teklifini beklerken, yılbaşını evde geçirme tehlikesiyle karşı karşıya kalır.

Jet Sosyete Oyuncu Kadrosu

BKM yapım prodüksiyonluğunda hayata geçirilen Jet Sosyete’nin senaristliğini ve başrol oyunculuğunu Gülse Birsel üstlenmekte.

Dizinin diğer oyuncuları arasında ise Enis Arıkan, Ayşenil Şamlıoğlu, Hasibe Eren, Şahin Irmak, Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Sarp Apak, Tuğba Çom Makar, Ecem Uzun ve Emre Taştekin yer alıyor.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise Hakan Algül oturmakta.