Jet Sosyete’nin Nerede Yayınlanacağı Belli Oldu Mu? Jet Sosyete’nin Yeni Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak?


Güncelleme: 21 Haziran 2019 : 13:18
0

Tv8 ekranlarında sezon finali yaparak televizyona veda eden Jet Sosyete dizisinin akıbeti belli oldu mu?

Başrollerinde Gülse Birsel, Cengiz Bozkurt, Sarp Apak, Şahin Irmak, Aslı Bekiroğlu, Ayşenil Şamlıoğlu ve Hasibe Eren gibi isimlerin yer aldığı Jet Sosyete dizisinin yayın hayatına internet üzerinden devam edeceği iddia ediliyordu.

Özellikle dizisinin senaristi ve başrol oyuncusu Gülse Birsel’in uzun dizi sürelerinden şikayet etmesi üzerine Jet Sosyete’nin tv8’deki ömrünü tamamladığı iddia edilmişti. Dizi ile ilgili gelen son haberler ise Jet Sosyete’nin internet üzerinden dizi izleme platformundan yayın hayatına devam edebileceği şeklinde oldu.

İnternet Üzerinden Yayınlanacak

Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) tarafından hayata geçirilen Jet Sosyete dizisi için ücretsiz dizi izleme platformu olan PuhuTV ile görüşmelerin başladığı öğrenildi.

Bakalım BKM ile PuhuTV arasında gerçekleştirilen görüşmeler sonucunda Jet Sosyete yeni bölümleri ile sevenlerinin karşısına yeniden çıkabilecek mi?

Jet Sosyete dizisi hangi internet dizi platformu üzerinden yayınlanarak izleyicileri ile yeniden buluşacak? Jet Sosyete’nin yeni bölümleri ne zaman başlayacak? Dizi ekibi tam kadro olarak yola devam edebilecek mi?

Jet Sosyete Oyuncu Kadrosu

Tv8 ekranlarında her çarşamba günü yayınlanan Jet Sosyete dizisinin başrollerinde Gülse Birsel, Cengiz Bozkurt, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Derya Karadaş, Şahin Irmak, Deniz Cengiz, Aslı Bekiroğlu, Hasibe Özlem Eren, Enis Arıkan, Çağlar Çorumlu, Aslı Bekiroğlu, Tuğba Çom, ve Yasemin Sakallıoğlu, Utku Ateş gibi ünlü oyuncular yer almakta.

BKM yapımcılığında çekilen Jet Sosyete dizisinin yönetmenliğini Hakan Algül yapmakta. Dizinin senaristliğinin ise aynı zamanda başrol oyuncusu da olan Gülse Birsel yapıyor.

Gülse Birsel Şikayet Etmişti

Jet Sosyete dizisinin senaristi ve başrol oyuncusu Gülse Bİrsel bir açıklama yaparak dizinin hayranlarının merakını giderdi.

Gülse Birsel, Jet Sosyete dizisinin internet üzerinden devam edeceğini açıkladı.

Uzun dizi süreleri nedeniyle televizyonda devam edemeyeceklerinin ifade eden Birsel, sitcom türündeki Jet Sosyete’nin 45 – 50 dakikalık daha kısa bölümler şeklinde yayınlanacağını söyledi.

Gülse Birsel, “Dizimiz önümüzdeki sezon televizyon platformunda değil, İnternet platformunda olacak. 120-150 dakikalar sitcom tarzında olmuyor. 45-50 dakikalar arasında yapacağız, Sitcom tarzında fıstık gibi. Artık insana yakışır bir şekilde yaşamak istiyorum. En azında haftada bir gün izin olacak” dedi.