Jet Sosyete’nin Ne Zaman Başlayacağı Açıklandı! Jet Sosyete’nin Yeni Bölümüne Sürpriz Konuk!


Güncelleme: 3 Şubat 2020 : 17:31
0

Puhutv ekranlarında üçüncü sezonuyla ekranlara gelmeye devam eden komedi dizisi Jet Sosyete’nin sezon arasından ne zaman döneceği belli oldu.

Başrollerinde Gülse Birsel, Enis Arıkan, Şahin Irmak, Hasibe Eren, Derya Karadaş gibi isimlerin yer aldığı Jet Sosyete dizisi 3. Sezonun 12. Bölümüyle yayın hayatına devam etmeye hazırlanıyor.

İşte Yayın Tarihi

Bir buçuk aydır ekranlardan uzak kalan Jet Sosyete dizisinin yeni bölümünün 14 Şubat Cuma günü Puhutv platformu üzerinden dizi severlerle buluşması bekleniyor.

Ezgi Mola Konuk Oyuncu Oluyor!

Jet Sosyete dizisinin 12. bölümünde ünlü aktrist Ezgi Mola konuk oyuncu olarak yer almaya hazırlanıyor.

Jet Sosyete’nin 3. Sezon 12. Bölümünde Neler Yaşanacak?

Ozan’ın yeni sevgilisi İpek (Ezgi Mola) eğlencesi ve samimiyetiyle sitedeki herkesin gözdesi haline gelir.

İlayda’yla tanışan İpek, Ozan’ın eski nişanlısı olduğunu öğrenince İlayda’yı bir tehdit olarak görmeye başlar. İlayda, İpek’in onu öldürmekle tehdit ettiğini kimseyi inandıramaz ve çevresinden paranoyak muamelesi görür.

Öte yandan Cengiz, devletin değeri beş milyonun üzerinde olan evlerden alacağı vergiyi öğrenince dünya başına yıkılır. Gizem ve Zahide, Cengiz’in vergisini ödemesi için kurnaz bir plan yapar.

  1. Sezon Star Tv’de De Yayınlanacak!

Jet Sosyete, 3. sezonun ilk iki bölüm tekrarıyla 12 Şubat Çarşamba 20.00’de Star’da! Yeni bölümler ise 14 Şubat’tan itibaren her Cuma 20.00’de Puhu TV’de!

Son Bölümde Neler Yaşandı?

Tony ve Şennur yılbaşı için Avrupa yolunda…

Volkan Sütçüoğlu (Ata Demirer) ev almak için geldiği sitede eski kankası Gizem’le karşılaşır. Gizem ve Volkan eski günlerden ve yaptıkları âlemlerden bahseder, durumdan rahatsız olan Cengiz ve Safiye ikisinin arasını bozmaya çalışır.

Diğer yanda Tony ve Şennur, Gizem’in birikmiş millerini kullanarak yılbaşını Avrupa’da geçirmek üzere yola çıkar, fakat aşırı kar yağışı nedeniyle tatil Tony’nin planladığı gibi geçmez.

İlayda ise en güzel yılbaşı partisi teklifini beklerken, yılbaşını evde geçirme tehlikesiyle karşı karşıya kalır.

Jet Sosyete Oyuncu Kadrosu

BKM yapım prodüksiyonluğunda hayata geçirilen Jet Sosyete’nin senaristliğini ve başrol oyunculuğunu Gülse Birsel üstlenmekte.

Dizinin diğer oyuncuları arasında ise Enis Arıkan, Ayşenil Şamlıoğlu, Hasibe Eren, Şahin Irmak, Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Sarp Apak, Tuğba Çom Makar, Ecem Uzun ve Emre Taştekin yer alıyor.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise Hakan Algül oturmakta.