Jet Sosyete Dizisine Sürpriz Transferler! Jet Sosyete Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Jet Sosyete İlk Bölüm Tarihi


Güncelleme: 7 Ekim 2019 : 17:14
0

Televizyon macerasını geçtiğimiz sezon sonlandıran Jet Sosyete dizisi internet üzerinden yayınlanacak yeni bölümleri ile izleyicileri ile yeniden buluşmaya hazırlanıyor.

Yayın hayatına Star tv ekranlarında başlayan daha sonra Tv8’e transfer olan Jet Sosyete dizisi geçtiğimiz Mayıs ayında final yaparak ekrana veda etmişti.

Jet Sosyete dizisinin yeni bölümleri için PuhuTv ile anlaşmaya varılması üzerine dizinin hayranları büyük bir sevinç yaşamıştır.

İnternet üzerinden dizi izleme platformu olan PuhuTv’de yeni bölümleri yayınlanacak olan Jet Sosyete dizisi için geri sayım başladı.

Jet Sosyete Yayın Günü Ne Zaman?

PuhuTv’de yayınlanacak Jet Sosyete dizisinin ilk bölümü 11 Ekim Cuma günü izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin yeni bölümler her Cuma PuhuTv’de olacak. Jet Sosyete’nin yeni bölümleri sadece 50 dakika sürecek.

Jet Sosyete Oyuncuları

BKM yapım prodüksiyonluğunda hayata geçirilen Jet Sosyete’nin senaristliğini ve başrol oyunculuğunu Gülse Birsel üstlenmekte. Dizinin diğer oyuncuları arasında ise Enis Arıkan, Ayşenil Şamlıoğlu, Hasibe Eren, Şahin Irmak, Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Sarp Apak, Tuğba Çom Makar, Ecem Uzun ve Emre Taştekin rol alıyor.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise Hakan Algül oturmakta.

Hangi Oyuncular Veda Etti?

Jet Sosyete dizisinin yeni bölümlerde yer almayacak oyuncular ise Güldür Güldür Show’a geri dönen Çağlar Çorumlu, Benim Tatlı Yalanım dizisinde yer alan Aslı Bekiroğlu ve Şahan Gökbakar’la Zengo filmini çeken Yasemin Sakallıoğlu oldu.

Sürpriz Konuk Oyuncular

Jet Sosyete dizisinin yeni sezonunun ilk bölümünde ise sürpriz bir isim konuk oyuncu olarak yer alacak. Usta şarkıcı ve oyuncu Özkan Uğur dizinin yeni bölümüne misafir olmaya hazırlanıyor.

Ayrıca dizinin yeni bölüm fragmanlarında yer alan diğer bir ünlü aktör ise Mahir İpek oldu. Mahir İpek’in konuk oyuncu olarak mı kadroda yer aldığı henüz bilinmiyor.

11 Ekim’den itibaren her hafta cuma günü yeni bir bölümle izleyicilerinin karşısına çıkacak olan dizinin önceki tüm bölümleri de puhutv.com’dan ücretsiz olarak izlenebilecek. ‘Jet Sosyete’nin puhutv’de yayınlanacak üçüncü sezon bölümleri 50 dakika olacak.

Jet Sosyete dizisi üçüncü sezonun ilk bölümüyle 11 Ekim Cuma günü PuhuTv üzerinden izleyici ile buluşacak.