Jet Sosyete Dizisine Sürpriz Konuk! Jet Sosyete Yeni Bölüm Ne Zaman?


Güncelleme: 15 Kasım 2019 : 17:31
0

PuhuTv üzerinden izleyici ile buluşmaya devam eden Jet Sosyete dizisinin son bölümüne ünlü bir oyuncu konuk olacak.

Başrollerinde Gülse Birsel, Hasibe Eren, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Cengiz Bozkurt ve Enis Arıkan gibi isimlerin yer aldığı Jet Sosyete dizisi her hafta ünlü isimleri ağırlamaya devam ediyor.

Her bölümünde misafir bir oyuncunun yer aldığı sitcom dizisinin bu haftaki bölümüne iki ünlü isim konuk oluyor.

İşte O İsimler!

Jet Sosyete dizisinin 15 Kasım Cuma günü Puhutv’de yayınlanacak yeni bölümünde Öykü Karayel ve Hakan Salınmış konuk oyuncu olarak yer alacak.

Jet Sosyete’nin yeni sezonunun 6. Bölümünde Öykü Karayel, Ozan’ın sevgilisi Sinem rolünü üstlenirken, Hakan Salınmış Şennur’a aşık bir müteahhit olan Yalçın karakterini canlandıracak.

Jet Sosyete’nin Yeni Bölümünde Neler Olacak?

Jet Sosyete’nin puhutv.com’daki üçüncü sezonuna 15 Kasım Cuma yayınlanacak 6 yeni bölümünde Ozan ailesiyle tanıştırmak üzere eve getirdiği yeni sevgilisinin her yemekten sonra banyoya gitmesi, ailede merak uyandırır.

Diğer yanda Tony, Talip ve Cengiz şirketin mevsimi geçmiş ürünlerini pazar usulü satmaya karar verir. Satışlar iyi gider ancak Cengiz anlaşılamayan bir alerji nedeniyle zor duruma düşer.

Jet Sosyete 3. Sezon 5. Bölüm Özeti

Ofise dönen Ozan’ın, Pelin ve Tony ile yakın arkadaşlıklarını kıskanan Yaşar, kendisini de bu ekibe dahil etmenin yollarını arar. Talip ise en sonunda Yıldız’a açılmaya karar verir.

Jet Sosyete Oyuncuları

BKM yapım prodüksiyonluğunda hayata geçirilen Jet Sosyete’nin senaristliğini ve başrol oyunculuğunu Gülse Birsel üstlenmekte. Dizinin diğer oyuncuları arasında ise Enis Arıkan, Ayşenil Şamlıoğlu, Hasibe Eren, Şahin Irmak, Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Sarp Apak, Tuğba Çom Makar, Ecem Uzun ve Emre Taştekin rol alıyor.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise Hakan Algül oturmakta.

Jet Sosyete Nereden İzlenebilir?

puhutv.com kullanıcıları; ‘Jet Sosyete’nin yeni bölümlerine herhangi bir üyelik olmaksızın puhutv.com adresinden, puhutv iOS ve Android uygulamasından, Apple TV ve Smart TV’den ulaşabilir, diziyi zaman ve mekandan bağımsız izleyebilir.

Her cuma yeni bölümle izleyicilerinin karşısına çıkacak ‘Jet Sosyete’nin önceki tüm bölümleri de puhutv.com’dan ücretsiz olarak izlenebiliyor.

Jet Sosyete yeni bölümüyle 15 Kasım Cuma günü saat: 20:00’de puhutv’de ekrana gelecek.