Jet Sosyete Bitiyor Mu? Gülse Birsel’den Flaş Açıklama!


Güncelleme: 20 Aralık 2019 : 13:05
0

İnternet üzerinden online yayın yapan Puhutv platformunda ekran macerasına devam eden Jet Sosyete dizisinde şok gelişme!

Başrollerinde Gülse Birsel, Sarp Apak, Cengiz Bozkurt, Ayşenil Şamlıoğlu, Enis Arıkan ve Hasibe Eren gibi isimlerin rol aldığı sitcom dizisi Jet Sosyete bitiyor mu?

Dizinin senaristi ve başrol oyuncusu Gülse Birsel dizinin akıbeti ile ilgili kafaları karıştıran bir açıklama yaptı. İşte Jet Sosyete dizisi ile ilgili yaşanan son gelişmeler…

BKM prodüksiyonluğunda yayın hayatına devam eden Jet Sosyete dizisi ara vermeye hazırlanıyor.

Jet Sosyete, 27 Aralık’ta Puhu TV’de yayınlanacak olan yılbaşı özel bölümüyle sezonun ilk yarısına ara verecek.

Gülse Birsel’den Açıklama

Gülse Birsel, kişisel Instagram hesabından konu ile ilgili şu açıklamayı yayınladı:

“Mutluyuz, sevinçliyiz. 3. sezonumuzun ilk yarısını geçen hafta tamamladık. Ama çok çok büyük sürprizleri olan bir yılbaşı özel bölümümüz var. Sürprizleri söylemek için deliriyorum, ama sakin olmalıyım! Bu bomba bölümle bir sezon arası vereceğiz. Aradan sonra kocakarı soğukları bastırmadan sezonun ikinci yarısına başlayıp karpuz kabuğu suya düşene kadar yayında olacağız” notunu yazdı.

Jet Sosyete’nin Son Bölümünde Neler Yaşandı?

İlayda’nın (Deniz Cengiz) afet uzmanı yeni sevgilisi Levent (Şükrü Özyıldız), yaşanan depremin ardından site sakinlerine eğitim verir. İlayda etraftaki kadınların tavsiyesiyle Levent’i yakınında tutmaya karar verir ve sürekli ona ihtiyacı varmış gibi davranır.

Diğer yanda Şennur (Hasibe Eren) depremden sonra krizi fırsata çevirmek için gayrimenkul almaya karar verir.

Gizem (Gülse Birsel) deprem çantası hazırlamaya başlar ancak hangi kombinleri seçeceği tartışma konusu olur.

Jet Sosyete Nereden İzlenebilir?

puhutv.com kullanıcıları; ‘Jet Sosyete’nin yeni bölümlerine herhangi bir üyelik olmaksızın puhutv.com adresinden, puhutv iOS ve Android uygulamasından, Apple TV ve Smart TV’den ulaşabilir, diziyi zaman ve mekandan bağımsız izleyebilir.

Her cuma yeni bölümle izleyicilerinin karşısına çıkacak ‘Jet Sosyete’nin önceki tüm bölümleri de puhutv.com’dan ücretsiz olarak izlenebiliyor.

Jet Sosyete, sürprizlerle dolu yılbaşı özel bölümüyle 27 Aralık Cuma 20.00’de PuhuTV’de dizi severlerle buluşmaya hazırlanıyor.