İşte Behzat Ç.’den İlk Görüntüler! Behzat Ç. Ne Zaman Başlıyor?


Güncelleme: 28 Mayıs 2019 : 14:18
0

Televizyon ekranlarında yayınlandığı dönemin fenomen dizileri arasında yer alan Behzat Ç. Dizisi yeniden başlıyor.

Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Nejat İşler, Canan Ergüder gibi isimlerin yer alacağı Behzat Ç. Dizisinin yeni bölümlerinin çekimleri geçtiğimiz günlerde başlamıştı. Tam gaz çekimleri devam eden diziden ilk görüntüler de basınla paylaşıldı.

Basınla paylaşılan son görüntülerde Behzat komiseri canlandıran Erdal Beşikçioğlu bir motorsiklet üzerinde ormanlık bir alanda görülüyor.

Yeniden İzleyiciyle Buluşacak

Behzat Ç dizisi Star tv ekranlarında 96 bölüm yayınlanmıştı. 6 sene önce final yaparak ekranlara veda eden Behzat Ç. dizisi üç sezon sürmüştü.

Behzat Ç. Yeni Sezon Kaç Bölüm Olacak?

İnternet üzerinden dizi izleme platformu olan BluTV’de yeni bölümleri yayınlanacak olan Behzat Ç dizisi 40 dakikalık dokuz bölümden oluşacak. Blu TV’den yapılan açıklamada yeni bölümlerin Temmuz ayı içerisinde yayınlanması bekleniyor.

Behzat Ç. Dizisi Oyuncu Kadrosu

Blu tv özel yapımı olarak izleyici ile altı yıl aradan sonra yeniden buluşmaya hazırlanan Behzat Ç. dizisinde oynayacak isimler belli olmaya başladı.

Erdal Beşikçioğlu’nun başrolünde yer alacağı dizide Savcı Esra karakterine hayat veren Canan Ergüder Ece kısa bir rolle yer alıcak. Behzat Ç. dizisinde Şevket karakterini canlandıran usta aktör Ege Aydan da yeni bölümlerde görünecek isimlerden biri. Öte yandan Serhat Müdür karakteriyle diziye yeni katılan Ertuğrul Şakar kadroda dikkat çeken isimlerden biri.

Behzat Ç’nin yeni sezonunda yer alacak diğer isimler Nejat İşler, Ahu Türkpençe, Güven Kıraç, İnanç Konukçu ve Atılay Uluışık olacak. Diziye son katılan isimler ise Akbaba rolü ile tanınan Berkan Şal, Tahsin Amir rolüyle Eray Eserol ve Şule karakteriyle Ayça Eren oldu.

Erdal Beşikçioğlu Kimdir?

Erdal Beşikçioğlu 5 Ocak 1970 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Oğlak burcu olan ünlü aktörün babası Ordulu. Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı İlhan Cavcav’ın yeğenidir.

Erdal Beşikçioğlu, konservatuvardan sınıf arkadaşı oyuncu Elvin Beşikçioğlu ile 1991’den beri evlidir. “Derin” (d.2001) adında Bir kız çocuğu vardır.

1993 yılında Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı’ndan mezun olarak oyunculuk eğitimini tamamladı. 95-96 sezonunda Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda müdür vekili olarak görev aldı. Ankara Devlet Tiyatrosu’nda görevine devam etti.

En bilinen yapımları arasında; Behzat Ç, Vali, Kurtlar Vadisi Filistin, Köprü, Barda, Es-es yer alır.