İstanbullu Gelin Esma Ölecek mi? İpek Bilgin Diziden Ayrılacak mı?


Güncelleme: 12 Ocak 2018 : 22:12
1

Reyhan’ın bildikleri Esma’yı, Esma’nın bildikleri ise Reyhan’ı köşeye sıkıştırmıştır. İki kadın arasındaki restleşme onları korkunç bir sonla burun buruna getirmiştir. Reyhan içindeki kini Esma’yı ortadan kaldırmak için kullanmaktadır. Reyhan Esma ile konuşmak için onu ahıra çağırır. Ağırın etrafına benzin döken Reyhan Esma’yı öldürmek istemektedir. İstanbullu Gelin Esma Ölecek mi? 12 Ocak İpek Bilgin Diziden Ayrılacak mı?

Yaşanan son olay konakta beklenmedik bir ittifak kurulmasına sebep olur. Adem’in dahi öngöremediği bir gelişme Fikret’i tehlikeli durumların içine çeker. Dilara’nın söylediği bir bilgi Süreyya’yı büyük kaygılara sürüklemiştir. Begüm’den gelen yemek daveti ve ardından yaşananlar Süreyya ile Faruk’un iki ayrı uçta duygu değişimi yaşamalarına sebep olur. Tabi günün en bomba gelişmesi Esma ile Reyhan’ın ölümle burun buruna gelmeleridir.

Reyhan geçmişte yaşadıklarının cezasını Esma’ya çektirecektir. Geçmişte yaşananlar her iki taraf açısından farklı görülmektedir. Aslında Adem babası tarafından kabul edilmiştir ancak bunu Reyhan kabul etmemiş ve oğluna deli gibi bağlanmıştır. Adem’in kötü çocukluğunun en büyük sebebinin Reyhan olduğu açıktır. Esma ise Reyhan’ın içindeki kötülüğün farkına varmış ancak kaçmak için geç kalmıştır.

Esma için güzel geçen bir hafta olmuştur aslında. Ailesi beraber yılbaşı geçirmiş, ailenin içi birlik ve beraberliği sağlamıştır. Süreyya ile aralarındaki soğuk rüzgarlar belli oranda düzelmiştir. Süreyya’nın öğrendiği sır Esma ile arasının az da olsa düzelmesine sebep olmuştur. Gerçi Esma Süreyya’yı hala sevmemektedir ona kızmaktadır ama onun dürüst bir kişi olduğunu öğrenmiştir. Esma böyle bir günün ardından ölümle yüz yüze gelmiştir.

Esma karakteri dizide baskın karakterlerden birisidir. Hem Faruk ve Süreyya olayında hem de konaktaki diğer tüm ilişkilerde konunun direk merkezindeki kişi Esma hanımdır. bu yüzden Esma karakterinin öleceğini düşünmüyoruz. Son dakika gelişmesi ile ya kurtulur. Yada baygın bir şekilde yangını fark edenler tarafından kurtarılacaktır.

1 YORUM

  1. STAR TV İSTANBULU GELİN FİNAL YAPSIN BİTSİN STAR TV İSTANBULU GELİN DİZİDEN KALKSIN

Comments are closed.