İstanbullu Gelin 86.Yeni bölüm Fragmanı Yayında! Süreyya Katil Mi Olacak?


Güncelleme: 22 Mayıs 2019 : 20:02
0

Star tv’nin sevilen dizisi finale az kala dün gece ekranlara geldi. İstanbullu Gelin yine nefes kesen bir bölüm ile izleyenlerin karşısına çıktı. Star TV ekranlarında 17 Mayıs Cuma tarihinde yayınlanan İstanbullu Gelin 85. Bölümü dizinin sıkı takipçilerini üzdü. İlk sahnelerinde Esma’nın kendinden ailesinden vazgeçmesi Garip’in ölümüne kendini adapte edememesi Boranları çok üzdü.

Garip’in öldüğünü kabullenemeyen Esma Hanım sadece Süreyya’ya sığınmıştır. Süreyya ise Esma Hanım’ın durumuna o kadar üzüldü ki yanında bir saniye ayrılmıyor. Esma Hanım’ın bu durumu ne olacak diye merak eden izleyiciler dizinin 86. Bölüm fragmanı ile sok oldu. 86. Bölümün son sahnesinde Esma Hanım’ın Süreyya ya sarılıp ağlayarak dayanamıyorum artık demesi ile biten bölüm izleyicileri merakta bırakmıştı.  Merak içinde kalan dizininin izleyicileri finale son iki bölüm kala olacakları merak ediyor.

 Fragmanda Neler Oluyor?

Tüm bunların üzerine İstanbullu Gelin’in bu haftaki bölümü 86.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda kafalar iyice karıştı. Süreyya katil mi olacak? Sezon başlamadan önce Süreyya’nın kızı Yaz’ın söylediği söz üzerine ‘Annem Babaannemin katili’sözü ile fragman örtüşünce  kafalarda soru işaretleri oluştu.

İstanbullu Gelin yeni bölümde  bu hafta neler olacak?  86.yeni bölüm fragmanında; Fragmanda Esma Hanım‘Huzur içinde gitmek istiyorum Süreyya bana sadece sen yardım edebilirsin’ diyor. Süreyya ise tüm bunları düşünürken kafayı yemiş gibi gözüküyor.  Süreyya ne yapacak? Esma Hanımın istediği şeyi yapacak mı?  Dizi sevenlerin merak ettiği bu sorunun cevabı dizinin 86. Bölümünde cevaplanacak.

 İSTANBULLU GELİN 85. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Star TV’nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin’in 86. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanı  izlemek için linke tıklayınız.

.