İstanbullu Gelin 86.Yeni bölüm Final Fragmanı Yayınlandı Mı? Süreyya’ın Son Kararı Ne Olacak?


Güncelleme: 25 Mayıs 2019 : 22:06
0

Star  tv’nin sevilen dizisi finale az kala dün gece ekranlara geldi. İstanbullu Gelin yine nefes kesen bir bölüm ile izleyenlerin karşısına çıktı. Star TV ekranlarında 24 Mayıs Cuma tarihinde yayınlanan İstanbullu Gelin 85. Bölümü dizinin sıkı takipçilerini üzdü. İlk sahnelerinde Esma Hanım’ın durumu gittikçe kötü ye gidiyor.

Süreyya’yı çıkmaza sokan  teklif  ile Boranlar zorlu bir süreçten geçti. Bu süreci ailesi ve sevdikleri atlatmaya çalışan Boranların hikayesi  güzel bir sonla mı bitecek? Yoksa Esma Sultan Ölecek mi? Süreyya katil mi olacak?

Son bölümün final sahnesinden yaşananlar merakları artırdı. Dizi bu sahne ile bitirdi bu haftaki bölümünü. Peki İstanbullu Gelin 86.yeni bölüm fragmanı yayında mı?  Dizi sevenlerin merak ettiği bu sorunun cevabı haberimizde..İstanbullu Gelin yeni bölümde neler olacak?

İSTANBULLU GELİN 86. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Star TV’nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin’in 85. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni bölüm fragmanı yayınlandığı gibi haberimize eklenecektir.

İstanbullu Gelin 85. Son bölümde Neler Yaşandı?

Süreyya Esma Hanım’ın  yanında ayrılmaz onun söylediklerinden çok etkilenir. Esma Hanım konağa dönünce işler değişir. Onun hareketleri ve davranışları sofrada buz kestirir. Boranlar için artık yeni bir dönem başlamaktadır. Ölümü kabullenemeyen Esma Hanım ı nasıl bir son bekliyor? Esma’nın Garip’in hayaliyle birlikte yaşamayı seçer.

Bu durum Boranlar için çok zordur. Bu arada Dilara Adem’in evlendiğini duyunca yıkılır çok üzülür ama   Adem onu toparlamaya çalışır. Güneş ise çok mutludur. Dizinin final bölümünde ne olacak?  İstanbullu Gelin, 31 Mayıs Cuma akşamı yayınlanacak olan 87. bölümüyle  ekranlara veda edecek.