İstanbullu Gelin 86.Bölümde Çalan Şarkı!


Güncelleme: 24 Mayıs 2019 : 22:26
0
Özer Atik

Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluşan, O3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği, Deniz Akçay ve Armağan Gülşahin’in senaryosunu, Zeynep Günay Tan’ın yönetmenliğini üstlendiği, başrollerini Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin, Salih Bademci, Fırat Tanış, Dilara Aksüyek, Güven Murat Akpınar, Neslihan Yeldan, Nihal Yalçın ve Fatih Koyunoğlu gibi isimlerin üstlendiği sevilen dizi İstanbullu Gelin 86.bölümüyle ekrana geldi. İşte dizide yaşananlar..

İstanbullu Gelin 86.Bölüm Özet!

Esma’nın konağa dönüşüyle Boranlar için artık yeni bir dönem başlamaktadır. Bu yeni sürece alışmak herkes için zor olsa da tüm aile bir arada olabilmek için büyük özveri göstermektedir. Adem’in evliliği ve evlat edinme kararının yankıları aileye nefes aldırır. Umutlar yeniden yeşermekteyken Süreyya için bambaşka bir yolun kapısı aralanmaktadır.

İstanbullu Gelin 86.Bölümde Çalan Şarkı! Kim Söylüyor?

Sevilen dizi finale yaklaşırken olaylar da bir bir çözülmeye başladı. Dizinin bu akşam yayınlanan bölümünde çalan şarkıyı seslendiren kişi Komedi Dükkanı, Arkadaşım Hoşgeldin gibi programlardan hatırladığımız Özer Atik’tir. Şarkının ismi ise Geceler Beyaz’dır. İşte o şarkı ve sözleri..

GECELER BEYAZ

Nasıl Geçecek
Buna Kalbim Nasıl Dayanacak
Çok Çok Çok Zor Olacak

Nasıl Yanacak Canım
Nasıl Çok Sıkılacak
Çok Çok Çok Zor Olacak

Kapılar Kilitli
Güneşim Gitti
Bir Rüya Bitti
Çok Zor Olacak

Ne Koysam Yerine Olmuyor, Olmuyor
Yüreğim Tutuklu Zindana Sığmıyor
Seni Sevmek Bitmiyor, Bitmiyor, Bitmiyor

Geceler Beyaz
Gündüzler Ayaz
Yalvarırım Bir Satır Yaz