İşler Güçler Dizisi Ekrana Geri Dönüyor! İşler Güçler Hangi Kanalda Yayınlanacak?


Güncelleme: 31 Mart 2020 : 22:43
0

Yayınlandığı dönem ekranlarda fırtına gibi esen komedi dizisi İşler Güçler yeniden izleyici ile buluşacak.

Başrollerinde Murat Cemcir, Ahmet Kural ve Sadi Celil Cengiz’in rol aldığı ve Star tv ekranlarında yayınlanan İşler Güçler dizisi geri dönüyor!

Televizyon ekranlarının en sevilen dizileri arasında yerini almayı başaran İşler Güçler dizisi yeniden Star tv ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Koronavirüs salgını nedeniyle setlere ara verilmesi üzerine sezon dizilerinin yeni bölümlerinin çekimleri gerçekleştirilemiyor. Bu nedenle farklı yollar deneyen kanallar eski dizileri de yeniden yayınlamaya başladı.

Kanal D’nin daha önce Blutv’de yayınlanan Dudullu Postası dizisinden sonra Star tv ekranlarında da İşler Güçler dizisi yeniden yayınlanacak.

İşler Güçler dizisinin ilk bölümü 2 Nisan Perşembe saat 20.00’de Star tv’de diziseverlerle buluşacak.

Star TV’nin fenomen dizisi İşler Güçler, tekrar bölümleriyle her Perşembe Star tv’de…

İşler Güçler Dizisinin Konusu Ne?

3 yakın arkadaş kendi filmlerini çekmeye karar verir,ama hiç paraları yoktur! İşler Güçler, kariyerlerinde farklı noktalardaki üç oyuncunun, birlikte bağımsız bir film çekebilmek için girdikleri kısır döngünün trajikomik hikayesini konu ediyor.

Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz muhteşem filmlerini çekme hayalleri kuran, ve gerekli parayı toplamak için istemeyerek de olsa ‘Meslek Hikayeleri’ adlı belgesel-programda sunuculuk yapan üç aktördür.

Ahmet, başrol oynadığı günlerin özlemini çekmekte, mazideki başarılarının göz ardı edilmesinden şikayet etmektedir. Murat, mesleğinin gereklerini yapmaya çalışırken, kendisini terk etmiş olan eski sevgilisiyle beraber çalışmanın zorluklarını yaşamaktadır.

İşler Güçler Dizisi Oyuncu Kadrosu

Geniş oyuncu kadrosuyla dikkat çeken komedi dizisi İşler Güçler dizisinde, Ahmet Kural, Murat Cemcir, Sadi Celil Cengiz, Ceren Moray, Şinasi Yutsever, Gaye Gürsel, Burak Satıbol, Korhan Herduran ve Yılmaz Gruda gibi isimler rol alıyor.

İşler Güçler Dizisi Künye

Limon Yapım tarafından hayata geçirilen İşler Güçler dizisinin yapımcısı Hayri Aslan. Yönetmen koltuğunda Selçuk Aydemir’in oturduğu dizinin senaryosu da aynı isme ait.

İşler Güçler dizisinin müzikleri ise Tolga Çebi’ye emanet.