İntizar ve Sinem Gedik Beraber mi? Gedik’in Avukatından Açıklama Geldi!

yılına damga vuracak skandal olayı köşesinde duyurdu. Semercioğlu yazdığı köşe yazısında İntizar ve Sinem Gedik’in beraber olduğunu iddia etti. Musatafa Ceceli’nin eski eşi Sinem Gedik ile İntizar’ın aşk yaşadığını dile getiren Semercioğlu magazin kulislerini alt üst etti. Peki iddialar doğru mu? Gerçekten böyle bir şey var mı? İntizar ve sinem Gedik beraber mi?

Cengiz Semercioğlu İntizar ve Sinem Gedik’in aşk yaşadığını farklı kaynaklardan da duyduğunu ve olayın mahkemeye delilleri ile sunulduğunu söyledi. Mustafa Ceceli’nin boşanma davası ile ilgili mahkemeye verdiği dosyada İntizar ve Sinem Gedik’in aşk yaşadığı ile ilgili resimler de mevcutmuş.

İntizar ve Sinem Gedik Beraber mi?

Olay sonrası İntizar’ın yayın şirketinin sahibi Polat Yağcı konu ile ilgili açıklama yaptı. Bu olayın ortaya çıkmasından dolayı büyük üzüntü duyduğunu dile getiren Yağcı şunları söyledi; “Yaklaşık iki yıldır Poll Production çatısı altında sanatsal faaliyetlerini sürdüren İntizar’ın medya vasıtasıyla kamuoyuna yansıyan haberlerini üzüntü ve şaşkınlıkla okuduk. Kendisinin bugün itibariyle şirketimizle hiçbir bağı kalmamıştır. Saygılarımızla…”

Şarkıcı İntizar ile Aşk Yaşayan Mustafa Ceceli’nin Eski Eşi Sinem Gedik Kimdir? için tıklayınız

Konu ile ilgili taraflar şuan bir açıklama yapmazken Sinem Gedik’in avukatı Eda Salman Bayraktar’dan açıklama geldi. Avukatı müvekkili ile ilgili sosyal medyada yapılan paylaşımlara karşı her türlü hukuki yollara başvuracaklarının altını çizdi. İşte avukatın o açıklamadı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Temmuz 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İntizar ve Sinem Gedik Beraber mi? Gedik’in Avukatından Açıklama Geldi! (3 Yorum)