İlker Kaleli Ekranlara Hangi Dizi İle Dönüyor? Marlon Kemal Kimdir?


Güncelleme: 24 Mayıs 2019 : 02:30
0

Most Production’ın 1970’li yıllara damgasını vuran Eyüplü  savcı Marlon Kemal dizisi  Fox Tv’de yayınlanacak. Marlon Kemal’in  hikayesinde karakterler henüz belirlenmedi. Dizinin başrol oyuncusu ise tam bir nettik kazanmadı. Marlon Kemal karakteri olarak ünlü oyuncu İlker Kaleli’nin düşünüldüğü öğrenildi.

Fox tv’nin yeni projesi Marlon Kemal’i kim oynayacak. Başarılı oyuncu daha önce oynadığı yapımlarda oyunculuğu ile çok dikkat çekmiş başarılı işler imza atmış ve çok sevilmiştir. Şimdi ise Fox tv büyük beklentisi olduğu dizinin başrol oyuncusu Marlon Kemal’i oynaması için teklif götürülmüş. Peki İlker Kaleli’nin oynaması planlanan Marlon Kemal kimdir? Nasıl bir karakterdir?

Bilal Özcan’ın iddiasına göre; Burçin Terzioğlu ile ayrılıklarının ardından uzun süren bir sessizliğe bürünen ve yalnızlık psikolojisine girdiği ve tükenme sendromu yaşadığı iddia edilen İlker Kaleli Marlon Kemal karakterine can verecek. Marlon Kemal kimdir?

Marlon Kemal Kimdir?

Marlon Kemal, 1938 yılında Trabzon, Of’ta doğmuştu. Lakabını, Marlon Brando’ya benzerliğinden alan Kemal Şimşek, Eyüplü bir savcıdır. Hakkında çok şey söylenen Marlon Kemal gündüzleri suçlulara göz açtırmayan ve geceleri ise suç aleminin göbeğine dalan biri olarak bilinirdi. Yer altı kabadayıları ile olan münasebeti meslektaşları tarafından çok tartışılsa da  70’li yıllarda adından çok bahsettirmiştir.

İlker Kaleli Kimdir?

1984 İstanbul doğumlu İlker Kaleli oyunculuğa üniversite yıllarında Kültür üniversitesi Sanat yönetimi okudu. Üniversiteden mezun olduktan sonra iki yıl kadar Dj olarak müzik yapıp aynı zamanda müzik direktörü olarak da çalıştı. Bu dönemde çeşitli reklam filmlerinde rol aldı.

Kayıp Şehir adlı diziyle de hayran kitlesini genişletti. En son  Kanal D de yayılanan Poyraz Karayel dizisinde rol alan oyuncu başarılı performansı ile göz doldurdu.