İlker Kaleli Dünyaca Ünlü Dizide Rol Alacak! İlker Kaleli’nin Yeni Dizisi The Serpent’in Konusu Ne?


Güncelleme: 13 Eylül 2019 : 16:14
0

Uzun süredir televizyonlardan uzak kalan ünlü oyuncu İlker Kaleli yurt dışında bir dizi projesinde rol almaya hazırlanıyor.

Hayranlarının uzun süredir dizi projelerinde görmek istediği İlker Kaleli sürpriz bir yapımla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Dünyaca ünlü dizi izleme platformu Neflix ile İngiliz televizyon kanalı BBC’nin ortak yapımı olan The Serpent’in kadrosuna İlker Kaleli de katıldı.

İlker Kaleli The Serpent dizisinde bir hippiye hayat verecek.

Türkiye’deki İşini İptal Etmişti

Bilindiği gibi İlker Kaleli kısa bir süre önce Türkiye’de yer alacağı dizi projesini The Serpent dizisi için iptal etmişti.

The Serpent Dizisinin Konusu Ne?

Gerçek bir hikayeden yola çıkarak projelendirilen The Serpent dizisi 1970’lerde Hindistan, Tayland ve Nepal’deki 20 batılı gezgin gencin öldürülmesinin arkasındaki baş şüpheli Charles Sobhraj’ın sıra dışı hikayesini konu alıyor. 20. yüzyılın en azılı suçlularından biri olan Charles Sobrhaj’ı ise Tahar Rahim canlandırıyor.

The Serpent Dizisi Oyuncuları

Dizinin kadrosunda yer alan diğer oyuncular arasında ise Alice Englert (Top of the Lake), Mathilde Warnier (The Widow), Gregoire Isvarine (The Inside Game), Sahajak Boonthanakit (Only God Forgives), Fabien Frankel (Last Christmas), Chicha Amatayakul (Girl From Nowhere), Surasak Chaiyaat (Love Destiny), Ruby Ashbourne-Serkis (National Treasure), Armand Rosbak (De Slet van 6 vwo), Ellie de Lange (Keizersvrouwen) ve Amesh Edireweera gibi isimler bulunuyor.

The Serpent Dizisi Kaç Bölüm?

BBC One tarafından ITV Studios’un bir parçası olan Mammoth Screen yapımcılığında hayata geçirilen 8 bölümlük dizi, aynı zamanda bir BBC-Netflix ortak yapımı.

Richard Warlow ve Toby Finlay tarafından kaleme alınan dizinin yönetmenliğini Tom Shankland ve Hans Herbots üstleniyor. Dizinin yürütücü yapımcılığında ise Richard Warlow, Tom Shankland, Preethi Mavahalli, Mammoth Screen adına Damien Timmer, BBC adına Lucy Richer ve Netflix adına Carolyn Newman yer alıyor.

Çekimleri Tayland’da gerçekleştirilen yapım İngiltere ve İrlanda dışındaki ülkelerde Netflix üzerinden diziseverlerle buluşacak.

Bakalım İlker Kaleli dizide nasıl bir performans sergileyecek?