Hizmetçiler Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu! Hizmetçiler Dizisi Hangi Gün? Hizmetçiler İlk Bölüm Ne Zaman?


Güncelleme: 3 Mart 2020 : 16:29
0

Kanal D ekranlarında kısa bir süre sonra izleyici ile buluşmaya hazırlanan Hizmetçiler dizisinin yayın günü ve yayın tarihi açıklandı.

Başrollerinde Deniz Baysal, Algı Eke, Seçkin Özdemir ve Yiğit Kirazcı gibi isimlerin yer aldığı Hizmetçiler dizisinin ilk bölüm tarihi açıklandı.

Tanıtımları ve fragmanı büyük yankı uyandıran ve geniş oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Hizmetçiler dizisinin ilk bölümünün 7 Mart Cumartesi saat 20.00’de Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacağı açıklandı.

Hizmetçiler Oyuncu Kadrosu

Başrollerinde Deniz Baysal Yurtçu, Algı Eke, Seçkin Özdemir, Selen Domaç, Aleyna Solaker, Yiğit Kirazcı’nın yer aldığı dizide Ayşenil Şamlıoğlu, Gamze Karaduman, Nilay Erdönmez, Neslihan Arslan, Hazal Benli, Servet Pandur ve Cansu Fırıncı gibi isimler de rol alıyor.

Hizmetçiler Dizisi Künye

Fabrika Yapım tarafından hayata geçirilen Hizmetçiler dizisinin yapımcılığını Öner Arslanel üstleniyor.

Proje tasarımı Ali Leskay tarafından yapılan dizinin yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu oturmakta.

Hizmetçiler dizisinin senaryo yazarlıklarının ise Makbule Kosif, Gülsev Karagöz, Özer Çetinel, Ruhan Arca ve Alper Alpözgen kaleme alıyor.

Hizmetçiler Dizisi Konusu

İlk defa Meksika’da ‘Ellas son La Alegris Del Hogar’ adıyla yayınlanan ve reyting rekorları kıran diziden uyarlanan Hizmetçiler dizisi İstanbul’da lüks bir sitede çalışan birbirinden farklı dört hizmetçinin ev sahipleriyle yaşadıkları gizemli ve entrikalı ilişkiler konu ediniyor.

Küçük bir kasabada kendi halinde yaşayan Ela’nın hayatı İstanbul’un ünlü ailelerinden Atahanlıların torunlarının kaçırılmasıyla bir günde tümden değişir. Onu lüks bir sitenin kapısına getiren gerçeğin peşinden sürüklenirken hayat ona bu kez bambaşka bir oyun oynar.

Adına Cennet Konakları denen bu lüks sitede artık bir hizmetçidir. Birbirinden farklı zengin hayatları tanıdıkça herkesin gerçek yüzlerini de görmeye başlar. Üstelik tıpkı zenginler gibi onların evlerinde çalışan hizmetçilerin de sırları vardır.

Saklanan sırların ucu Atahanlıların kayıp hizmetçisine dayandığında Ela burada yaşayan hiç kimsenin masum olmadığını anlar. Hacer, Atiye ve Çiçek de yaşananların birer parçasıdır. Çünkü bu sitede hizmetçiler sadece evleri değil, patronlarının sakladığı “kirli” çamaşırları da temizlemektedir. İşin aslı Cennet Konakları’nda hiçbir şey göründüğü gibi değildir.