Hizmetçiler Dizisinde Kim Kimdir? Hizmetçiler Dizisi Hangi Kanalda?


Güncelleme: 25 Şubat 2020 : 17:08
0

Kısa bir süre sonra ekranlarda yerini almaya hazırlanan Hizmetçiler dizisi geniş oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor.

Başrollerinde Deniz Baysal Yurtçu, Algı Eke, Seçkin Özdemir, Selen Domaç, Aleyna Solaker, Yiğit Kirazcı gibi isimlerin yer aldığı Hizmetçiler dizisi Kana D ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Hizmetçiler Dizisinin Konusu Ne?

Çekimleri bir süre önce başlayan ve uyarlama bir dizi olan Hizmetçiler dizisinde İstanbul’da lüks bir sitede çalışan birbirinden farklı dört hizmetçinin ev sahipleriyle yaşadıkları gizemli ve entrikalı ilişkiler konu ediliyor.

Atahanlıların torununun kaybolmasıyla farklı hikayelerin birleşme noktası olacak Cennet Sitesi’nde her gün başka hayatların kirlerini temizleyen kadınların hikayesi anlatılacak.

İlk Meksika’da ‘Ellas son La Alegris Del Hogar’ adıyla yayınlanan daha sonra ise Amerika’da yayınlanan Devious Maids ismiyle reyting rekorları kıran dizi Hizmetçiler adıyla kısa bir süre sonra televizyon ekranlarına gelmeye hazırlanıyor.

Hizmetçiler Dizisi Ela (Deniz Baysal Yurtcu) Kim?

Gerçeğin peşinden giden Ela (Deniz Baysal Yurtcu), gözü karalığı ile tüm gizemleri ve sırları gün yüzüne çıkartıp, aslında kimsenin masum olmadığı gerçeğiyle seyirciyi yüzleştirecek.

Hizmetçiler Atiye (Algı Eke) Kimdir?

Bir yandan bebek özlemi çekerken, bir yandan çalıştığı evdeki hanımının bebeğine neredeyse annelik yapan Atiye’nin (Algı Eke), kocasına taparcasına aşkı, kıpır kıpır enerjisi ama bir yandan da hiç durmayan gözyaşı seyirciyi derinden etkileyecek.

Hizmetçiler Hacer (Selen Domaç) Kim?

Hacer (Selen Domaç), annesinin de hizmetçilik yaptığı zengin bir ailenin evinde besleme olarak büyümüştür.

Farklı bir ailede doğsa da başarılı bir aşçı olacağı kuşkusuz olan Hacer, annesinin ona biçtiği hayatı kendi kızına da biçer. Hacer’in geçmişindeki sırlar sadece kendi hayatını değil, en başta kızı Çiçek olmak üzere tüm Cennet Sitesi’ni etkisi altına alacak.

Hizmetçiler Çiçek (Aleyna Solaker) Kimdir?

Çiçek (Aleyna Solaker), 19 yaşında ne annesine ne de babasına benzeyen bambaşka bir dünyanın kızı. Lafını kimseden esirgemeyen Çiçek gerçekleşmeyeceğini bilse bile hep büyük hayaller kurar.

Ele avuca sığmayan Çiçek, büyürken bir yandan da dünyanın acımasız gerçeklerini bir bir keşfedecek.

Hizmetçiler Dizisi Künye

Fabrika Yapım tarafından hayata geçirilen Hizmetçiler dizisinin yapımcılığını Öner Arslanel üstleniyor.

Proje tasarımı Ali Leskay tarafından yapılan dizinin yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu oturmakta.

Hizmetçiler dizisinin senaryo yazarlıklarının ise Makbule Kosif, Gülsev Karagöz, Özer Çetinel, Ruhan Arca ve Alper Alpözgen kaleme alıyor.