Bizim Hikaye Hikmet Ölecek mi? Nejat Uygur Diziden Ayrıldı mı?

Bizim Hikaye dizisinin nemli karakterlerinden biri olan Nejat Uygur Asım tehlikesinden kurtulmak için yatılı okula gönderildi. Senaryo gereği dizide bir süre yer almayacak. Nejat Uygur’un yeni sezonda diziye döneceği açıklandı.

Bizim Hikaye’de Hikmet yine başına belayı almıştır. Esra olan zaafı onu hata yapmaya zorlamaktadır. Esra istemese de Hikmet ona zorla kendisini kabul ettirmeye çalışmaktadır. Diğer taraftan Asım ise Esra’yı yeniden elde etmek için adımlar atmaktadır. Ancak gördükleri karşısında cinnet geçirir ve Esra ve Hikmet’i evdeyken yakmaya çalışır. Hikmet bu yangını ucuz atlatır ama asıl bela uzakta değildir. Hikmet ölecek mi, öldü mü? işte tüm detaylar…

Bizim Hikaye Nejat Uygur diziden ayrılacak mı? Hikmet Esra’ya olan aşırı bağımlılığı nedeni ile hata üstüne hata yapmaktadır. Esra’dan duyduğu sözler karşısında kırılan Hikmet kendisini kanıtlamak için abisi Rahmet adına senet karşılığı eşya almıştır. Amacı Esra’ya karşı kendisinin büyüdüğünü göstermektir. Ancak Hikmetin bu tavrı ona pahalıya patlamıştır.

Bizim Hikaye 12 nisan perşembe yayınlanan bölümde Hikmet’in başı yine büyük bir beladadır. Asım Bu sefer Hikmet’i ortadan kaldırmayı ve onu öldürmeyi kafaya koymuştur. Ve Hikmet’in peşine düşer. Bulduğu ilk fırsatta Hikmet’i gözünü kırpmadan öldürecektir. Hikmet bu beladan da kurtulmayı başaracak mı yoksa Hikmet öldü mü? Diziden ayrılacak mı? Hikmet yine kurtulmayı başaracaktır.

Önceki bölümlerde Hikmet’in başına gelenleri ve nasıl kurtulduğunu hatırlayalım. Hikmet’i Esra’nın kapısında bekleyen Asım görmüştür. İçkili de olan Asım kendisini kaybeder ve silahı almaya gider. Silahı bulamayan Asım benzi bidonunu alarak Esra’nın evine gelir ve evi yakar. hikmet ve Esra evde uyumuşlardır. Uykuluyken yangın bir anda tüm evi sarar. O sırada tüm mahalle Asım’ın evinin yandığını görür. Filiz, Barış ve diğerleri ise heme Asım’ın evine koşarlar. Barış hemen içeri girer ve Hikmet ve Esra’yı çıkarmayı başarır. Esra iyi gibidir ancak Hikmet’in durumu iyi değildir. Hastaneye kaldırılır. 

Hikmet hastaneden ucuz yırtar. Ancak bu sefer Esra’dan duyduğu sözler karşısında çok kırılır. Esra ona Asım’dan hamile olduğunu söyler.  Hikmet yıkılmıştır. Düşünceler içerisinde yolda yürürken kendisini bir inşaatın önünde bulur. Atlamak için inşaata çıkan Hikmet ölümle kalım arasında kalır fakat babasının duygusal ve ikna edici konuşmasıyla vazgeçer. Peki sizce Hikmet ölmeli mi? Nejat Uygur’un oyunculuğunu nasıl buluyorsunuz?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 15 Mart 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bizim Hikaye Hikmet Ölecek mi? Nejat Uygur Diziden Ayrıldı mı? (1 Yorum)