Hercai Dizisinde Şok Ayrılık! Hercai Dizisinden Hangi İsim Ayrılık Kararı Aldı?


Güncelleme: 15 Haziran 2019 : 21:28
0

Atv ekranlarının büyük beğeni ile izlenen dizisi Hercai’de flaş bir değişikliğe gidildi.

Başrollerinden Ebru Şahin ve Akın Akınözü’nün yer aldığı Atv dizisi Hercai’nin senaryo ekibi sil baştan!

Atv ekranlarında Cuma günleri izleyici ile buluşan ve sadece 12 bölüm yayınlanmasına rağmen büyük beğeni kazanarak sezon finaline giden Hercai dizisinde sorun mu yaşanıyor?

Hercai dizisinin senaryo ekibinde ard arda yaşanan ayrılıklar dikkat çekiyor. Dizinin senaryo ekibinde yer alan Eda Tezcan yeni sezon öncesi Hercai ekibinden ayrıldığını açıkladı. Kişisel sosyal medya hesabından bir veda mesajı yayınlayarak ayrıldığını duyuran Şahin vedasında duygusal cümlelere yer verdi.

İşte Eda Tezcan’ın yayınladığı ayrılık mesajı:

“Sanırım iyi bir veda için en başa dönmeliyim. Hercai’nin ilk görseline. Kah ağladığım kah güldüğüm, deli gibi aşık olduğum bu hikayeyi yazarken en çok bu salıncağı sevmiştim. Göğe kurulan salıncakta başlayan bir aşk hikayesi, bir masaldı Hercai. Benim için bir yandan zor bir yandan da keyifli bir süreçti bu hikayeyle hemhal olmak. Reyyan gibi aşık oldum, Miran gibi pişman, Zehra gibi Aslanbey konağı kapısında tırnaklarımı bıraktım, Azat’la yıkıldım, Hazar’la ağladım… Anlatılamayacak bir sürü duygu işte.. Hikayeleri yazarların çocukları gibidir. Onu herkes çok sever ama en çok yazarı sever☺️ Hercai bu anlamda da benim için çok özel bir projeydi. Elimden ve yüreğimden geldiğince tüm kalbimle büyütmeye çalıştığım bir bebekti o. Ben kalbime ve duyguma yaslanarak tüm samimiyetimle doğru bildiğimi yazdım. Sürç-i lisan ettiysem affola.

Benim masalsı dünyama inanan, varlığının tüm zerresini bu işe koyan sevgili dostum Banu Akdeniz’e ilk teşekkür. Tüm bu güzel ekibi bir araya getirdi ve hiç bir şeyi esirgemedi bu masaldan. Yani başkahramanımız o ☺️ Sonra bu masalı hayalimden de öte güzel çeken Cem ve Benal’e, tüm muhteşem oyuncularımıza, müzikleriyle kalbime taht kuran Ender’e,kurgucumuz Serdar Çakular’a, görüntü yönetmenimiz Ali Aslan’a, tüm teknik ekibe, set çalışanlarına, Hercai de emeği olan yüzlerce emekçi arkadaşıma ve elbette bu projeye ve kalemime inanan kanalımız Atv ye sonsuz teşekkür ediyorum.

Hercai yoluna 2. Sezonda bensiz devam edecek ve tüm duam hiç bir zaman zirveden inmemesi. Ben her zaman dostlarımın ve Hercai’nin başarısıyla gurur duyacağım. Yolu açık ve uzun olsun.

Ve son olarak sevgili izleyiciler. En büyük teşekkür size. Linçlerinizi özleyeceğim. 😉Hercai sizin teveccühünüz sayesinde bu kadar sevildi. Hepiniz daha iyisi olsun istediniz biliyorum. Derdimiz ortaktı. İyi ki varsınız. Bu hikayeden en büyük kazancımı geçen hafta Afrika kıtasında dilimizi bilmeyen insanlar arasında bana bir ayna verilip Allah’a emanet edildiğimde aldım. Bir yazar daha ne kazanabilir? Hepinizi seviyorum ve başka masallarda buluşmak üzere bir süre size veda ediyorum. Bilmeden kırdıklarım üzdüklerim olduysa affola. Sevgiler Eda Tezcan”

Daha Önce De Ayrılık Yaşanmıştı

Dizinin senaryo ekibinden daha önce de Feraya Şahin ayrılarak Hercai’ye veda etmişti.

Yeni Sezon Öncesi Büyük Şok!

Ebru Şahin, Akın Akınözü, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer ve Ayda Aksel gibi önemli isimlerin yer aldığı Hercai dizisinin yeni sezonda senaryosunu kimlerin kaleme alacağı ise henüz bilinmiyor. Yapım firmasının bir süredir senarist arayışı içinde olduğu sektör kulislerinde konuşuluyordu.

Yapımcılığını, Mia Yapım Banu Akdeniz’in üstlendiği ve Cem Karcı’nın reji koltuğunda oturduğu Hercai dizisi “İntikamdan doğan imkansız bir aşkın masalı”nı anlatıyor.