Hercai Dizisi Yeniden Yayınlanacak? Hercai Dizisi Hangi Gün Yayınlanacak?


Güncelleme: 12 Haziran 2019 : 17:01
0

HAtv’nin reytingleri alt üst eden yeni dizisi Hercai kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için ilk bölümlerinden itibaren yeniden izleyici ile buluşacak.

Sezonun geç başlamasına rağmen yayınlandığı ilk bölümden itibaren reyting listelerinde ilk sıraya yerleşen dizisi Hercai hayranlarına müjde!

Atv Hercai dizisini ilk bölümünden itibaren yeniden yayınlama kararı aldı!

Yaz ekranında yaz dizileri bir bir yerini almaya başlarken sezonun iddialı yapımları da yeniden gösterimleri ile dizi severlerle buluşuyor.

Yeni sezonu merakla beklenen Hercai dizisi de 21 Haziran Cuma akşamından itibaren ilk bölümü ile yeniden atv ekranlarında olacak.

Hercai dizisinin ikinci sezonu başlayana kadar dizinin tutkunları ya da hiç izlememiş olanlar için atv kanalından büyük jest!

Atv’de yayınlanan ve ilk bölümünden itibaren ilgi odağı olan Hercai dizisi 31 Mayıs’ta yayınlanan 12. bölümüyle sezon finali yapmıştı.

Hercai Dizisi Oyuncu Kadrosu

Atv ekranlarının rekortmen dizisi Hercai’nin başrollerinde; Akın Akınözü Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İnci Şen Eda Elif Başlamışlı gibi isimler yer alıyor.

Hercai Dizisinin Yönetmeni Kim?

Mia Yapım prodüksiyonluğunda hayata geçirilen Hercai dizisinin yapımcısı Banu Akdeniz. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Cem Karcı oturmakta.

Hercai Dizisinin Konusu Ne?

Midyat’a İstanbullu bir işadamı olarak gelen Miran Aslanbey, Nasuh Şadoğlu’na ortaklıktan fazlasını teklif eder torunu Reyyan’ı da ister! Ancak, yörenin en güçlü aile reisi Nasuh’un çok iyi bir kısmet dediği Miran için farklı planları vardır! Ona bir torun verecektir ama istediği torunu değil! Nasuh, Miran’ı kendi planına ikna etmeye çalışırken, Miran’ın planlanlarından habersizdir. İki erkek arasındaki haberleşme merakla beklenirken, gelecek haber iki genç kızın, Reyyan ve Yaren’in hayatını derinden etkileyecektir. Midyat’ın binlerce yıllık geçmişinin izleri üzerinde yeşeren bir aşk hikayesi, iki ailenin kaderini nasıl etkileyecek? İstanbullu yakışıklı işadamı ile Midyat’ın güzelliği dillere destan Reyyan’ı kavuşabilecek mi?

Hercai Dizisi Nerede Çekiliyor?

Mardin’in Midyat ilçesinde çekimleri devam eden Hercai dizisi Midyat Sıla Konağında çekiliyor. Sıla Konuk Evi ismi de Türkiye’nin gelmiş geçmiş en önemli dizilerinden biri olan Sıla dizisinin de bu konakta çekilmesinden geliyor.