Hercai 9. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Hercai Final Mi Yapıyor?


Güncelleme: 25 Mayıs 2019 : 20:26
0

Atv ekranlarının beğeniyle izlenen dizisi Hercai 11.  Son bölümü ile ekranda yayınlanmıştı. Cuma akşamları yayınlanan yapımlar arasından sıyrılarak reyting savaşında zirveye yerleşen dizi bu hafta da gündem yarattı. Sen Benimsin hastagh’i ile sosyal medya da en çok konuşulanlar arasına girdi. 11. Bölümü ile akıllarda soru işareti bıraktı.

Reyyan Miran’ı affedecek mi?  Gönül’ün planı işe yarayacak mı?  Tüm bu gelişmelerin yaşanacağı ve merakları giderecek bölüm  12. Bölümü 31 Mayıs Cuma akşamı Atv ekranlarında yayınlanacak.

İşte Hercai 12. Yeni bölüm ile sezon finali mi yapacak?  Bu konuda kesin bir netlik yok. Bölümün fragmanı yayınlandı mı? Fragman yayınlandı mı? Fragman henüz yayınlanmadı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde bulabilirsiniz.

HERCAİ Son Bölümünde Neler Yaşandı?  11. Bölüm Önizlemesi

Reyyan’ı kaçıran Miran ondan son bir şans daha istiyor. Azat Reyyan gelsin diye Gönül’ü kaçırıyor. Sultan basıyor. Elif ise Azat’a bir şey olmasından babaannesinin ona zarar vermesinde korkar. Azize ise iplerin elinden kaçtığının farkında ama yinede dik durmaya çalışıyor. Miran’ın elinden kaçmaya çalışan Reyyan’ın başına gelenler izleyicilerin yüreğini ağzına getirdi.

Miran son andan Reyyan’ın yardımına koşuyor. Miran Reyyan’ı Urfa ya getiriyor ve ben seni en başından beri çok sevdim kır şu inadını diyor.  Miran, Nasuh Ağa’nın planını öğrendiği için Reyyan’ı kaçrıdığına ikna edemiyor. Reyyan çok sevse de Miran’a karşı sevgi gösteremiyor. Yinede ikilinin arasında duygu dolu anlarda yaşanıyor.

Gönül ilk baştan Azattan korksa da Azat’ın iyi niyetine kalbinin güzelliğini görünce ipleri eline aldı. Sevdikleri geri alabilmek için bir olmalıyız diyen Gönül Aslanbeyler konağını arayıp ‘Azat bana Reyyan’ın yaşadıklarını yaşatacak kurtarın beni’ diyor. Azize Hanım seni kurtaracağım diyor ama çaresiz bir durumdadır.  Hazar ise Azize ye Reyyan gelmeden Gönül’ü vermeyiz diyor