Hercai 11. Yeni Bölüm Fragmanı yayınlandı! Fragmanda Neler Oluyor?


Güncelleme: 20 Mayıs 2019 : 23:32
0

Azat, Gönül’ü  Miran Reyyan’ı Kaçırıyor!

Hercai 11. yeni bölüm fragmanı ekrana geldi. Yayınlanan yeni fragmanda; Miran, Reyyan’ı kaçırıyor. Buna karşılık çılgına dönen Azat Yaren’in boğazına yapışıyor, sonra gidip kafasına silah dayayıp Gönül’ü kaçırıyor. Sultan, kızı için her şey, yaparım diyor ve Şadoğulların kapısına dayanıyor. Handan’ın boğazına yapışıp oğlunun nerede olduğunu soruyor. Hazar, Fırat’a silah çekip onu konuşturmaya çalışıyor.

Reyyan’ın yerini öğrenmeye çalışıyor. Azize Şadoğlu konağını basıp Gönül’ü istiyor. Ama Hazar, Reyyan gelmezse Gönül’ bırakmayacaklarını söylüyor. Reyyan Miran’a bu işi sonunun kötü biteceğini söyleyip, onu bırakmasını istiyor. İşte Hercai 11. yeni bölüm fragmanında yaşananlar. Fragmanı izlemek için linke tıklayınız.

HERCAİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Miran, Şadoğlu ailesinin tüm borçlarını sileceğini ve bu düşmanlığı bitireceğini karşılığında Reyyan’ı isteidğini söylüyor. Hazar, Miran’ın yakasına yapışıyor. Nasuh, Miran’a Aslanbeyler’e karşı eğilmeyeceğini söyleyerek para için Şadoğlu soyadını taşıyan birini satmayacaklarını söylüyor. Nasuh Ağa Reyyan’ı Azat ile evlendireceğini söylüyor. Herkes bu söze şok olurken bir tek Azat seviniyor.

Bu sırada bir anda içeri Gönül giriyor. Reyyan, Miran’ı istemediğini söylüyor ve evlenmeye razıyım diyor. Ayrıca Azat ile evleneceğini söyleyerek, ‘beni satın almaya kalktın’ deyip tersliyor. Reyyan, ailesinin engellemesine rağmen Nasuh’un yanına gidiyor. Reyyan’a değil soyadına değer verdiğini söylüyor.

Nasuh Ağa’nın aklında Reyyan ile ilgili hala kötü düşünceler var ve Reyyan’ın ölüme kendi ayakları ile gideceğini söylüyor Cihan’a onlar evlenmeyecekler diyor. Kına gecesinde Gül Hanımında yardımı ile  Miran Reyhan’ı bu sefer kaçırıyor.