Hercai 11. yeni bölüm 2. Fragman Yayınlandı Mı! Miran Son Bir Şans İstiyor!


Güncelleme: 23 Mayıs 2019 : 01:46
0

Hercai 11. yeni bölüm fragmanı yayınlanmıştı. Fragmanda Azat Miran’ın Reyyan’ın kaçırmasına karşı Gönül’ü kaçırmıştı. Sultan kızını bırakılması için Şadoğlu konağını bastığı görülüyor. Hazar ise Reyyan gelene kadar Gönül’ü bırakmayacağız diyor. İlk fragmanda Miran ve Reyyanı göstermemişlerdi. nin merakını daha da arttırmıştı bu durum. Tüm gözler yayınlanacak olan 2. fragmanda idi. Ve beklenen oldu dün akşam Atv ekranlarında Hercai’nin 2. Fragmanı yayınlandı.

Dizi ilk fragmanı yayınlandığı günden beri ilgiyle takip eden izleyiciler merakla 2. Fragmanın yayınlanması bekliyor. Dizinin  bu hafta yayınlanan  2. Fragmanında Miran ve Reyyan’ın baş başa güzel anlar yaşadığı görülüyor. Miran Reyyan’ın inadını kırabilecek mi? Bana bir şans daha ver diyen Miran’a Reyyan nasıl karşılık verecek?  Tüm bu gelişmelerin yaşanacağı ve merakları giderecek bölüm  24  Cuma akşamı Atv ekranlarında yayınlanacak.

İşte Hercai 11. Yeni bölüm 2. Fragmanı İçin Tıklayınız.

HERCAİ Son Bölümünde Neler Yaşandı?  10. Bölüm Önizlemesi

Miran, Şadoğlu ailesinin tüm borçlarını sileceğini ve bu düşmanlığı bitireceğini karşılığında Reyyan’ı istediğini söylüyor. Hazar, Miran’ın yakasına yapışıyor. Nasuh, Miran’a  Şadoğlu kızı satılık değildri diyor. Nasuh Ağa Reyyan’ı Azat ile evlendireceğini söylüyor. Herkes bu söze şok olurken bir tek Azat seviniyor.

Bu sırada bir anda içeri Gönül giriyor. Reyyan, Miran’ı istemediğini söylüyor ve evlenmeye razıyım diyor. Ayrıca Azat ile evleneceğini söyleyerek, ‘beni satın almaya kalktın’ deyip tersliyor. Reyyan, dedesinin onu torunu olarak görmese de Şadoğlu olarak değer vermesine bile sevinir. Miran’a kendisini satın almaya kalktığı için çok kızgındır

Nasuh Ağa’nın aklında Reyyan ile ilgili hala kötü düşünceler var ve Reyyan’ın ölüme kendi ayakları ile gideceğini söylüyor Cihan’a onlar evlenmeyecekler diyor. Kına gecesinde Gül Hanımında yardımı ile  Miran Reyhan’ı bu sefer kaçırıyor.