Her Yerde Sen Vedat Ayhan Kimdir? Aziz Caner İnan Kim? Aziz Caner İnan Kaç Yaşında?


Güncelleme: 5 Temmuz 2019 : 17:02
0

Fox ekranlarının beğenilen dizisi Her Yerde Sen oyuncu kadrosu ile de adından söz ettirmeye devam ediyor.

Başrollerinden Aybüke Pusat ve Furkan Andıç’ın rol aldığı Her Yerde Sen dizisinde Vedat Ayhan karakterine kim hayat veriyor?

Her Yerde Sen dizisinde Vedat Ayhan karakterini canlandıran oyuncunun tam adı Aziz Caner İnan.

Aziz Caner İnan Kimdir?

Aziz Caner İnan, 1 Haziran 1985 tarihinde Rize’de dünyaya geldi. 34 yaşındaki oyuncu İkizler burcu. oğmuştur. Aziz Caner İnan, 1.83 metre boyunda ve 76 kilo.

Hacettepe Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümünden mezun olmuştur. Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama bölümü Oyunculuk Yüksek Lisans Programı’nda eğitim görerek eğitim hayatını tamamladı.

İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılında Garip adlı kısa film ile yaşayan Aziz Caner İnan; Kırık Kalpler Bankası, Dört Zait, Fi ve Siyah Beyaz Aşk gibi projelerde rol almıştır.

Aziz Caner İnan, şimdilerde FOX TV ekranlarında yayınlanan Her Yerde Sen dizisinde Vedat karakterine hayat vermektedir.

Aziz Caner İnan’ın Rol Aldığı Yapımlar

2019 – Her Yerde Sen (Vedat Ayhan) (TV Dizisi)
2017 – Siyah Beyaz Aşk (TV Dizisi)
2017 – Fi (Bölüm Oyuncusu) (TV Dizisi)
2017 – Dört Zait (Kısa Film)
2015 – Kırık Kalpler Bankası (Karakoylu) (Sinema Filmi)
2014 – Garip (Veysel) (Kısa Film)

Her Yerde Sen Vedat Ayhan Kimdir?

Demir’in en yakın dostu Vedat, çok severek evlendiği karısından boşanmış bilge bir adamdır. Birkaç yaş büyük olsa da Demir’le birlikte büyümüş, onun ailesini iyi tanıyan, Demir’i kardeşi gibi seven biridir. Serasında yetiştirdiği çiçeklerle bazen birlikte peyzaj işleri yaparlar. Demir’in hayatının kaotik akışında bir nefes alma noktası olan Vedat zaman zaman Artemim’in işlerine dahil olacak, artık beklemediği aşkı yeniden bulacaktır.

Her Yerde Sen Oyuncu Kadrosu

Dizinin başrollerinde yer alan genç oyuncular Aybüke Pusat ve Furkan Andıç’ın yanı sıra Binnur Şerbetçioğlu, Ali Yağcı, Ayşe Tunaboylu, Aslıhan Malbora, Aziz Caner, Ali Gözüşirin, Barış Yıldız, Ali Barkın, Deniz Işın ve Cem Cücenoğlu yer alıyor.

Karga Film tarafından hayata geçirilen Her Yerde Sen dizisinin yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar yer alıyor. Dizinin senaryo yazarlıklarını ise Deniz Yeşilgün ve Esra Çetek Yılmazer yapmakta.