Her Yerde Sen Merve Kimdir? Deniz Işın Kimdir? Kaç Yaşında?


Güncelleme: 17 Haziran 2019 : 23:20
0

Fox tv ekranlarında geçtiğimiz günlerde ilk bölümü yayınlanan ve büyük beğeni kazanan Her Yerde Sen dizisinde Merve karakterini canlandıran Deniz Işın kimdir?

Romantik komedi tarzındaki Fox tv’nin yeni yaz dizisi Her Yerde Sen genç ve iddialı oyuncu kadrosu ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Başrollerini Aybüke Pusat ve Furkan Andıç’ın paylaştığı Her Yerde Sen dizisinde Merve karakterine hayat veren oyuncu kim?

Her Yerde Sen dizisinde Merve karakterine genç oyuncu Deniz Işın hayat vermekte.

Deniz Işın kim? Deniz Işın kaç yaşında? Deniz Işın nereli? Deniz Işın burcu ne? Deniz Işın erkek arkadaşı kim?

Deniz Işın Kimdir?

Deniz Işın 1993 yılında İzmir’de dünyaya geldi. 26 yaşındaki genç isim İzmir’de yaşamaktadır. Sosyal medya üzerinden çektiği videolar ile tanınan ve geniş bir takipçi sayısına ulaşan Deniz Işın oyunculuğa Her Yerde Sen dizisi ile adım attı.

Deniz Işın Ege Üniversitesi Kimya bölümünden mezun oldu ve şu anda halen yüksek lisansına devam etmektedir.

Her Yerde Sen Merve Kimdir?

Her Yerde Sen dizisinde Deniz Işın tarafından hayat verilen Merve karakteri Selin’in en yakın arkadaşlarından biridir. Merve eğlenceli bir tip olduğu için herkes tarafından çok sevilir.

Her Yerde Sen’in Konusu Ne?

Aynı evde yaşamak zorunda kalan keçiler gibi inatçı Kerem ile Selin’in karşı koyamadıkları aşk hikâyeleri Her Yerde Sen dizisinde anlatılıyor. Bu iki keçiden birinin çalıştığı şirkete diğeri de yönetici olarak atanınca durumlar işin içinden çıkılmaz bir hal alıyor.

Fox tv’nin iddialı yapımlarından olan Her Yerde Sen dizisinin sloganı ise şöyle; “Adına ister kader deyin ister hayat, başınıza gelen en iyi şeyler çoğu zaman içinden çıkılmaz sorunların arkasına gizlenir…”

Her Yerde Sen Oyuncu Kadrosu

Dizinin başrollerinde yer alan genç oyuncular Aybüke Pusat ve Furkan Andıç’ın yanı sıra Binnur Şerbetçioğlu, Ali Yağcı, Ayşe Tunaboylu, Aslıhan Malbora, Aziz Caner, Ali Gözüşirin, Barış Yıldız, Ali Barkın, Deniz Işın ve Cem Cücenoğlu yer alıyor.

Karga Film tarafından hayata geçirilen Her Yerde Sen dizisinin yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar yer alıyor. Dizinin senaryo yazarlıklarını ise Deniz Yeşilgün ve Esra Çetek Yılmazer yapmakta.