Her Yerde Sen İbrahim Tunç Kimdir? Ali Gözüşirin Kim? Her Yerde Sen Veteriner İbo Kim?


Güncelleme: 6 Haziran 2019 : 22:33
0

Yaz ekranının iddialı yapımlarından Her Yerde Sen dizisi iddialı oyuncu kadrosu ile de dikkat çekiyor.

Başrollerinde Aybüke Pusat ve Furkan Andıç’ın yer aldığı romantik komedi dizisi Her Yerde Sen Fox tv ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Her Yerde Sen Ne Zaman Başlıyor?

Fox tv’de yayınlanacak Her Yerde Sen dizisinin ilk bölümü 14 Haziran Cuma günü saat 20.00’de ekranlarda olacak.

Her Yerde Sen’in Konusu Ne?

Aynı evde yaşamak zorunda kalan keçiler gibi inatçı Kerem ile Selin’in karşı koyamadıkları aşk hikâyeleri Her Yerde Sen dizisinde anlatılıyor. Bu iki keçiden birinin çalıştığı şirkete diğeri de yönetici olarak atanınca durumlar işin içinden çıkılmaz bir hal alıyor.

Fox tv’nin iddialı yapımlarından olan Her Yerde Sen dizisinin sloganı ise şöyle; “Adına ister kader deyin ister hayat, başınıza gelen en iyi şeyler çoğu zaman içinden çıkılmaz sorunların arkasına gizlenir…”

Her Yerde Sen Oyuncu Kadrosu

Dizinin başrollerinde yer alan genç oyuncular Aybüke Pusat ve Furkan Andıç’ın yanı sıra Binnur Şerbetçioğlu, Ali Yağcı, Ayşe Tunaboylu, Aslıhan Malbora, Aziz Caner, Ali Gözüşirin, Barış Yıldız, Ali Barkın, Deniz Işın ve Cem Cücenoğlu yer alıyor.

Karga Film tarafından hayata geçirilen Her Yerde Sen dizisinin yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar yer alıyor. Dizinin senaryo yazarlıklarını ise Deniz Yeşilgün ve Esra Çetek Yılmazer yapmakta.

Her Yerde Sen dizisinin oyuncuları arasında dikkat çeken bir isim de Ali Gözüşirin. Dizide Veteriner İbrahim karakterine hayat verecek olan oyuncuyu yakından tanıyalım.

Ali Gözüşirin Kimdir?

Ali Gözüşirin 1995 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Oğlak burcu olan genç oyuncu 24 yaşında. İki erkek kardeşi olan Ali Gözüşirin aslen Trabzonlu. Ali Gözüşirin‘in boyu 1.88 cm, kilosu ise 73’tür.

Tiyatroya olan ilgisi ilköğretim yıllarında başlayan Gözüşirin, İstanbul Gelişim Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Meseleler bölümünden mezun olarak eğitim hayatını tamamladı.

Modellik ve klip oyunculuğu da yapan Ali Gözüşirin kamera önü oyunculuk eğitim aldı.

2016 yılında İrem Derici’nin klibinde yer alarak tanındı. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Kerim Adil Sağlam karakterinin gençliğini canlandırarak dikkatleri üzerine çekti.

Her Yerde Sen İbrahim Kimdir?

Ali Gözüşirin’in hayat verdiği İbrahim karakteri Her Yerde Sen dizisinde Selin’in yakın arkadaşıdır. Mesleğinde başarılı bir veteriner olan İbo hayvanları çok seven doğa aşığı bir adamdır. Rahat tavırlarıyla dikkat çeken İbrahim kendi kliniğini işleten yakışıklı bir veterinerdir. Atletik yapısı ve dövmeleri ile tüm dikkatleri üzerine çeken Veteriner İbrahim Tunç farklı hayat tarzına rağmen Selin ve arkadaşları ile eğlenceli vakit geçirmektedir. Veteriner İbo Selin’in dert ortağı ve akıl hocasıdır. Selin’in iş arkadaşı Ayda ile tanışan İbo Ayda’ya aşık olur.