Benim Tatlı Yalanım Dizisinin Küçük Oyuncusu Lavinya Ünlüer Kimdir?


Güncelleme: 28 Mayıs 2019 : 22:52
0

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan yeni yaz dizisi Benim Tatlı Yalanım dizisi Star Tv’nin iddialı yapımı yaza damga vuracak. Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer’in paylaştığı yeni dizi “Benim Tatlı Yalanım” masum görünen bir yalanın sıcacık bir aşka dönüşme hikayesi hepimizin kalbini saracak.

Benim Tatlı Yalanım 14 Haziran’da ekrana gelecek olan ‘Benim Tatlı Yalanım merakla bekleniyor. İşte Benim Tatlı Yalanım dizisinin küçük  başrol oyuncusu Lavinya  Ünlüer  kimdir?

Lavinya Ünlüer Kimdir?

Bana Sevmeyi Anlat isimli dizide Çiçek Karakteri ile ekranlara gelen minik oyuncu Lavinya Ünlüer, 2011 doğumludur. 108 cm boy ve 15 kg kiloya sahip minik oyuncu, ekranlara ilk kez Reaksiyon adlı dizi ile gelmiştir. Lavinya Ünlüer cast ajansına bağlı olup, Emel Müftüoğlu’nun Hovarda isimli şarkısının klibinde de rol almıştır.

Minik oyuncu Lavinya, şu anda da Fox TV ekranlarında yayınlanmakta olan Bana Sevmeyi Anlat dizisinde rol almaktadır. Lavinya Ünlüer bu dizide Çiçek karakterini canlandırmaktadır.

Ay Yapım tarafından hazırlanan, Ali Bilgin ve Deniz Yorulmazer’in yönetmenliğini yaptığı “Ufak Tefek Cinayetler” dizisinde rol aldı. Star TV’de yayınlanan dizide Merve karakterini canlandıran Aslıhan Gürbüz ve Serhan karakterini canlandıran Mert Fırat’ın kızları Mila karakterini can verdi. Genç yetenek Lavinya Ünlüer tekrar performansıyla beğeni toplamıştır. Şimdi ise Star tv’de yayınlancak olan Benim Tatlı Yalanım adlı dizide başrol oyuncusu olmuştur.

Yer Aldığı Projeler

  • Bana Sevmeyi Anlat – Çiçek
  • Reaksiyon
  • Hovarda – Klip