Her Yerde Sen Dizisinin Günü Değişti! Her Yerde Sen Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman? Her Yerde Sen 19. Bölüm Ne Zaman?


Güncelleme: 21 Ekim 2019 : 13:37
0

Fox tv ekranlarında izleyici ile buluşan Her Yerde Sen dizisinin yayın günü değişti!

Yaz dizisi olarak başlayan ve yeni yayın sezonunda da Fox tv’de ekran macerasını sürdüren Her Yerde Sen dizisinden sürpriz değişiklik.

Başrollerinde Furkan Andıç ve Aybüke Pusat’ın yer aldığı Her Yerde Sen dizisi artık Cuma akşamları yayınlanmayacak.

Dizinin yapımcısı Karga Seven Pictures ve Fox tv kanalının ortak kararıyla Her Yerde Sen dizisinin yeni bölümleri bundan böyle Cumartesi akşamları izleyici ile buluşacak.

Değişiklik sonrası ilk bölüm 26 Ekim Cumartesi günü yayınlanacak.

Her Yerde Sen dizisi yeni bölümleri ile her Cumartesi günü saat 20.00’de Fox tv ekranlarında olmaya devam edecek.

Her Yerde Sen 18. Bölümde Neler Yaşandı?

Köşkte mahsur kaldıkları gecede Selin, Eylül’ü tanımaya çalışırken Demir en çok bundan endişe duymaktadır. Selin Eylül’le yakınlaşırken Burak da Demir’le yüzleşir.

Her şeyini kaybetmek üzere olan Demir bir fırsat daha yakalar ve Selin’i alıp uzaklara götürmek için plan yapar. Ancak ince ince yaptığı plan hiç beklemediği bir engele takılacaktır.

Her Yerde Sen Dizisinin Konusu Ne?

Aynı evde yaşamak zorunda kalan keçiler gibi inatçı Kerem ile Selin’in karşı koyamadıkları aşk hikâyeleri Her Yerde Sen dizisinde anlatılıyor. Bu iki keçiden birinin çalıştığı şirkete diğeri de yönetici olarak atanınca durumlar işin içinden çıkılmaz bir hal alıyor.

Fox tv’nin iddialı yapımlarından olan Her Yerde Sen dizisinin sloganı ise şöyle; “Adına ister kader deyin ister hayat, başınıza gelen en iyi şeyler çoğu zaman içinden çıkılmaz sorunların arkasına gizlenir…”

Her Yerde Sen Oyuncu Kadrosu

Dizinin başrollerinde yer alan genç oyuncular Aybüke Pusat ve Furkan Andıç’ın yanı sıra Beste Kökdemir, Binnur Şerbetçioğlu, Ali Yağcı, Ayşe Tunaboylu, Aslıhan Malbora, Aziz Caner, Ali Gözüşirin, Barış Yıldız, Ali Barkın, Deniz Işın ve Cem Cücenoğlu yer alıyor.

Her Yerde Sen Dizisi Künye

Karga Film tarafından hayata geçirilen Her Yerde Sen dizisinin yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar yer alıyor. Dizinin senaryo yazarlıklarını ise Deniz Yeşilgün ve Esra Çetek Yılmazer yapmakta.

Her Yerde Sen dizisi 19. Bölümüyle 26 Ekim Cumartesi günü saat 20.00’de Fox tv kanalında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.