Her Yerde Sen Dizisinin Afişi Yayınlandı! Her Yerde Sen Hangi Kanalda Yayınlanacak?


Güncelleme: 24 Mayıs 2019 : 12:17
0

Yaz dizilerinin televizyon ekranlarında boy göstermeye başladığı şu günlerde en dikkat çeken yapımlardan biri olmaya aday Her Yerde Sen dizisinden ilk görsel geldi.

Baş rollerinde Aybüke Pusat ile Furkan Andıç’ı buluşturan romantik komedi türündeki Her Yerde Sen dizisi Fox tv ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Yayın Tarihi Belli Oldu Mu?

Aynı evde yaşamaya mecbur kalan iki gencin kesişen hayatlarını konu alan Her Yerde Sen dizisinin yayın tarihi ve günü henüz netleşmedi.

Sosyal medyada şimdiden konuşulmaya başlanan Her Yerde Sen dizisinin afişi yayınlandı. Aybüke Pusat ile Furkan Andıç’ın çift olarak dikkat çektiği yapım yaz ekranının en iddialı dizileri arasında yerini şimdiden aldı.

Aybüke Pusat televizyonda son olarak Söz ve Şahin Tepesi projelerinde rol almış, Furkan Andıç ise Kardeş Çocukları dizisine katılmış ancak kısa bir süre sonra ayrılık kararı alarak hayranlarını şaşırtmıştı.

Her Yerde Sen’in Konusu Ne?

Aynı evde yaşamak zorunda kalan keçiler gibi inatçı Kerem ile Selin’in karşı koyamadıkları aşk hikâyeleri Her Yerde Sen dizisinde anlatılıyor. Bu iki keçiden birinin çalıştığı şirkete diğeri de yönetici olarak atanınca durumlar işin içinden çıkılmaz bir hal alıyor.

Fox tv’nin iddialı yapımlarından olan Her Yerde Sen dizisinin sloganı ise şöyle; “Adına ister kader deyin ister hayat, başınıza gelen en iyi şeyler çoğu zaman içinden çıkılmaz sorunların arkasına gizlenir…”

Her Yerde Sen Oyuncu Kadrosu

Dizinin başrollerinde yer alan genç oyuncular Aybüke Pusat ve Furkan Andıç’ın yanı sıra Binnur Şerbetçioğlu, Ali Yağcı, Ayşe Tunaboylu, Aslıhan Malbora, Aziz Caner, Ali Gözüşirin, Barış Yıldız, Ali Barkın, Deniz Işın ve Cem Cücenoğlu yer alıyor.

Karga Film tarafından hayata geçirilen Her Yerde Sen dizisinin yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar yer alıyor. Dizinin senaryo yazarlıklarını ise Deniz Yeşilgün ve Esra Çetek Yılmazer yapmakta.

Furkan Andıç Kimdir?

Furkan Andıç 4 Nisan 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. 1,90 boyundaki genç oyuncu 88 kilo ve burcu Koç. Babası Trabzon, annesi ise Boşnak kökenlidir.

Eğitimini Bilgi Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı Bölümü’nde okurken yatay geçiş yaparak Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım Bölümü’nde tamamlamıştır.

Küçük yaşlardan beri basketbol oynayan Furkan Andıç; Darüşşafaka, Pamukspor, Işık Spor ve Marmara Koleji’nin yıldız takımlarında oynamıştır.

Hangi Yapımlarda Rol Aldı?

İlk oyunculuk deneyimini 2011 yılında rol aldığı Kolej Günlüğü dizisi ile yaşamıştır.

Andıç’ın rol aldığı diğer projeler arasında; Umutsuz Ev Kadınları, Aşk Ekmek Hayaller, Yağmurdan Kaçarken, Kaçak Gelinler, Tatlı İntikam ve Kardeş Çocukları gibi diziler yer alır.