Her Yerde Sen Dizisine Yeni Bir İsim Katıldı! Her Yerde Sen Eylül Kim? Beste Kökdemir Kimdir?


Güncelleme: 17 Eylül 2019 : 11:32
0

Fox tv ekranlarının sevilen dizisi Her Yerde Sen’e sürpriz bir isim dahil oldu!

Yaz dizisi olarak ekran macerasına başlayan ve başrollerinde Furkan Andıç ve Aybüke Pusat’ın yer aldığı romantik komedi dizisi Her Yerde Sen kış sezonunda da yoluna devam ediyor.

Fox tv’de Cuma akşamları izleyici ile buluşan Her Yerde Sen dizisine yeni bir kadın oyuncu katıldı.

Televizyon dizilerinin sevilen yüzlerinden genç oyuncu Beste Kökdemir, Her Yerde Sen dizisinin yeni bölümlerinde izleyici karşısına çıkacak. Kökdemir, dizide Eylül karakterine hayat vermeye hazırlanıyor.

Beste Kökdemir’in yer alacağı Her Yerde Sen dizisinin yeni bölümü 20 Eylül Cuma günü saat 20.00’de Fox tv ekranlarında yayınlanacak.

Her Yerde Sen Eylül Kimdir?

Beste Kökdemir’in hayat vereceği ‘Eylül’ karakteri 30’lu yaşlarının başlarında güzel ve başarılı bir iş kadınıdır. ‘Eylül’, ekonomi okuduktan sonra yurt dışında çalışma hayatına başlamıştır. Yıllar sonra İstanbul’a döner ve Artemim’de çalışmaya başlar. Fakat Eylül’ün geçmişi, yeni iş arkadaşları Demir ve Selin’le ortak bir noktada kesişecektir.

Beste Kökdemir Kim?

Beste Kökdemir, 29 Ağustos 1993 tarihinde Sinop’ta dünyaya geldi. Bu şehirde büyüyen Kökdemir 26 yaşında ve Başak burcu.

İstanbul’a üniversite eğitimi için gelen Beste Kökdemir Haliç Üniversitesi Moda Tasarımı Bölümü’nde eğitim gördü.

Çıplak Gerçek dizisinde canlandırdığı Hazal karakteri ile televizyon dünyasına adım attı. 2015 yılında rol aldığı Tatlı Küçük Yalancılar dizisindeki rolü ile de geniş kitlelerce tanınmayı başardı.

Beste Kökdemir, Fox tv ekranlarında yayınlanan Her Yerde Sen dizisinde Eylül karakterine hayat verecek.

Her Yerde Sen Dizisi

Başrollerinde Aybüke Pusat ve Furkan Andıç’ın rol aldığı “Her Yerde Sen”in oyuncu kadrosunda Ali Yağcı, Aslıhan Malbora, Ali Gözüşirin, Ali Barkın, Deniz Işın, Cem Cücenoğlu, Aziz Caner İnan, Ayfer Tokatlı, Fatih Özkan ile usta oyuncular Ayşe Tunaboylu ve Binnur Şerbetçioğlu yer alıyor.

Yönetmenliğini Ender Mıhlar’ın yaptığı dizinin senaryosunu ise Deniz Yeşilgün ile Esra Çetek Yılmazer birlikte kaleme alıyor.